کد مطلب:  54735 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مردم با احتیاط وارد بورس شوند

مردم با احتیاط وارد بورس شوند

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: با توجه به تجربه تلخ سرمایه‌گذاری در موسسات اعتباری، به عنوان عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به مردم توصیه می‌کنم با احتیاط وارد بورس شوند.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : سید غنی نظری عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به گرایش مردم نسبت به بازار بورس، گفت: شاخص بورس در این ماه ها رشد خوبی داشته اما با توجه به اینکه نمی توان آینده شفافی از بورس متصور بود باید به مردم توصیه کرد؛ سرمایه های مازادشان را در بورس سرمایه گذاری کنند.

وی در همین راستا افزود:مردم نباید خانه و خودرو خود را که سرمایه‌های اصلی آن‌ها است به امید دستیابی به سود بیشتر بفروشند و در بورس سرمایه‌گذاری کنند چراکه هیچ‌ فردی از آینده بورس خبر ندارد، درواقع نمی‌توان گفت و تضمین کرد که این شرایط مساعد برای بورس در طولانی مدت ادامه دارد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه قیمت سهام برخی از نمادها چند برابر ارزش ذاتی آن شده است، ادامه داد: با توجه به تجربه تلخ سرمایه‌گذاری در موسسات اعتباری، به عنوان عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به مردم توصیه می‌کنم با احتیاط وارد بورس شوند.

نظری بیان داشت: مجلس می تواند از بعد نظارتی استفاده کند و درصورت وجود خلاء قانونی با مصوبه ای آن را برطرف کند اما مدیریت بورس با دولت است و دولت باید آینده روشن و شفافی را برای بورس رقم زند و از سرمایه های مردمی صیانت کرده و نسبت به سرمایه‌های مردم نگاه متعهدانه داشته باشد.

نظر خود را درباره «مردم با احتیاط وارد بورس شوند» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید