کد مطلب:  41826  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پرداخت وام 60 میلیونی ازدواج از اواسط اردیبهشت ماه

پرداخت وام 60 میلیونی ازدواج از اواسط اردیبهشت ماه

به گزارش آسمونی:معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: اواسط اردیبهشت ماه وام 60 میلیونی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پرداخت وام 60 میلیونی ازدواج از اواسط اردیبهشت ماه
پرداخت وام 60 میلیونی ازدواج از اواسط اردیبهشت ماه

به گزارش آسمونی:معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: اواسط اردیبهشت ماه وام 60 میلیونی ازدواج به زوجین متقاضی پرداخت می‌شود.

محمد مهدی تندگویان معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: قبل از پایان سال 97 برنامه ریزی‌های خوبی برای هفته جوان صورت گرفت و اعتبارات لازم برای استان تأمین شد.

وی با اشاره به پیش بینی حدود 9 هزار برنامه برای هفته جوان در سراسر کشور در سال 98 افزود: سر فصل‌های تعیین شده برای این هفته بر اساس برنامه گام دوم مقام معظم رهبری در نظر گرفته شده بود.

تندگویان ادامه داد: برگزاری دوره‌ها، همایش‌ها و جشن‌ها در دستور کار قرار داشت، اما سیل اخیر بسیاری از برنامه‌های هفته جوان را دچار اختلال کرد.

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان افزود: در حال حاضر بسیاری از استان‌های کشور برنامه‌های هفته جوان را به تشکیل اردو‌های جهادی و جمع آوری اقلام برای مناطق سیل زده تبدیل کرده‌اند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته 130 میلیارد تومان وام اشتغال به جوانان پرداخت کردیم، بیان کرد: با تأمین اعتبار وزارت ورزش و جوانان در سال 97، برای یک هزار نفر اشتغال مستقیم فراهم شد.

تندگویان گفت: در سال جاری با دو برابر کردن اعتبارات از طرف دولت می‌توانیم به میزان سال گذشته برای جوانان شرایط اشتغال را فراهم کنیم.

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان افزود: دو برابر شدن وام ازدواج با استقبال خوب جوانان مواجه شد.

وی با بیان اینکه از اواسط اردیبهشت ماه وام 60 میلیونی ازدواج به جوانان پرداخت می‌شود، تصریح کرد: از پایان سال گذشته حدود 100 هزار نفر پشت نوبت دریافت وام ازدواج هستند و از اواسط اردیبهشت ماه نیز به همراه افرادی که به تازگی ثبت نام کرده‌اند، پرداخت می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره پرداخت وام 60 میلیونی ازدواج از اواسط اردیبهشت ماه فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «پرداخت وام 60 میلیونی ازدواج از اواسط اردیبهشت ماه» در کادر زیر بنویسید :

4 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید