کد مطلب:  38854 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
پیام صابری کارگردان تلویزیون رهسپار خانه ابدی شد + تصاویر

پیام صابری کارگردان تلویزیون رهسپار خانه ابدی شد + تصاویر

به گزارش آسمونی:پیکر پیام صابری با حضور جمعی از هنرمندان سینما و تلویزیون تشییع و در قطعه هنرمندان بهشت زهرا...
زمان مطالعه: 3 دقیقه

به گزارش آسمونی:پیکر پیام صابری با حضور جمعی از هنرمندان سینما و تلویزیون تشییع و در قطعه هنرمندان بهشت زهرا آرام گرفت.

پیام صابری کارگردان تلویزیون رهسپار خانه ابدی شد + تصاویر
پیام صابری کارگردان تلویزیون رهسپار خانه ابدی شد + تصاویر

مراسم تشییع پیکر پیام صابری بازیگر و کارگردان صبح امروز(سه‌شنبه)بیستم آذر ماه با حضور بابک کایدان، علی دهکردی، عبدالله اسکندری، همایون اسعدیان،رضا توکلی، پرستو صالحی، حمیرا ریاضی و حضور همسرش زیبا بروفه وامین حیایی، علی اوسیوند، علی رام‌نورایی، جواد یحیوی ،جواد افشار، محمد رضا شفیعی، برزو نیک‌نژاد و سوگل طهماسبی آغاز شد.

payam-saberi-went-to-the-graveyard
payam-saberi-went-to-the-graveyard

علی دهکردی بازیگر در ابتدای مراسم گفت: خیلی سخت است در خانه دومی که به نام ماست برای بدرقه یکدیگر کنار هم جمع شویم. امروز هم در کمال تاسف برای بدرقه یکی از دوستان جوانمان در کنار قرار گرفتیم و باید بپذیریم چه بخواهیم یا نخواهیم بازگشت همه ما به سوی اوست. من واقعا نمیدانم‌در این شرایط چه باید بگویم.

وی افزود:به زبان آوردن کلمه صبر ساده است اما نشستن این واژه بر قلب خیلی سخت است. قرآن می فرماید: در این شرایط مصیبت بر قلب و دلهای ما اصابت می کند و رفتن پیام به ما اصابت کرد و مثل صاعقه به ما برخورد کرد.

دهکردی گفت:ای کاش برای کارهایمان تا این اندازه استرس نداشته باشیم که به این راحتی از کنار یکدیگر برویم. عبدالله اسکندری بیان کرد: این جوان 25 سال گذشته پیش من آمد.در این سالهای اخیر داشت به خواسته‌های دیرینش نزدیک می شد که اجل مهلت به او نداد. امیدوارم خداوند به خانواده عزیزش و زیبا جان صبر بدهد.من را ببخشید که بیشتر از این نمی‌توانم صحبت کنم‌.

پیام صابری کارگردان تلویزیون رهسپار خانه ابدی شد + تصاویر
پیام صابری کارگردان تلویزیون رهسپار خانه ابدی شد + تصاویر

اصغر همت با چند بیت شعر از سعدی در ادامه این مراسم اظهار کرد: برای کسی که بیماری دارد و پس از دوران درمان از بین ما می‌رود،زمینه رفتن را برای ما فراهم کرده است. اما رفتن ناگهانی پیام برای همه ما دردناک است.

وی ادامه داد: امیدوارم اهورا جان در سایه خدای بزرگ آینده روشنی را داشته باشد و به زیبای عزیز صبر بدهد و بتواند فرزندش را به نحوی بزرگ کند که وقتی به سن و سال پدرش برسد بتواند شرایط را  تحمل کند‌.

افسر اسدی نیز در ادامه این مراسم شعری کودکانه از زبان اهورا فرزند پیام صابری خواند و گفت: این شعر را از زبان اهورا جان سروده‌ام تا مرهمی بر دل زیبا دخترم باشد.

مهری شیرازی گریمور گفت: واقعا نمی‌دانم‌از پیام چه بگویم. رفتن او از بین ما خبر دردناک و‌هولناک بود. او نه همکار بلکه یک دوست بود‌.

وی ادامه داد: پیام بی حاشیه و‌آرام بود و مرگ او برای همه سخت و طاقت فرسا است. امیدوارم خداوند صبر و شکیبایی به زیبا جان بدهد و بتواند اهورا را آنگونه که پیام دوست داشت تربیت کند‌.

شیرازی افزود: من معتقدم که ما غصه نمی‌خوریم بلکه این غصه است که ما را می‌خورد‌. واقعا از پر کشیدن این جوان شوکه شدم و این لحظه،لحظه سختی است. من از طرف تمام همکارانم در سینمای ایران به خانواده پیام صابری و زیبا بروفه تسلیت می‌گویم.

payam-saberi-went-to-the-graveyard
payam-saberi-went-to-the-graveyard

محسن علی‌اکبری تهیه کننده تلویزیون گفت:خیلی سخت است که  ما پیرمردها در غم از دست دادن جوان ها صحبت کنیم؛ پیام یکی از گلهای خوب سینمای ایران و تلویزیون بود.

وی افزود: این دو عزیز  زندگی عاشقانه ای داشتند و لحظه ای از هم جدا نبودند.

تهیه کننده سریال بیان کرد: خداوند انشاءلله به همه تحمل دوری این عزیز را  بدهد. خانم صابری عزیز فرزند شما به دنیای جاودان رفت و پیام شما قطعا به خاطر صبوری و اخلاق خوبی که داشت بهترین جا را خواهد داشت.

وی افزود: در سالهایی که ما در کنار پیام بودیم چیزی جز مهر و محبت و دوستی بین پیام و خانواده‌اش ندیدیم. او واقعا صبور بود و بین همه به خوش خلقی و آرامی معر‌وف بود. من به خانواده زیبا بروفه و خانواده صابری تسلیت عرض می‌کنم.

در ادامه مراسم پس از تلاوت چند از آیات قرآن، پیکر هنرمند پیام صابری وارد خانه سینما شد و پس از چند لحظه سکوت به خواسته زیبا بروفه، بر دوش خانواده و دوستداران خود راهی خانه ابدی  شد.

گفتنی است؛ پیام صابری یکشنبه عصر بر اثر ایست قلبی در سن 45 سالگی دار فانی را وداع گفت.

این هنرمند کار چهره‌پردازی را با دستیاری در مجموعه تلویزیونی «امام علی(ع)» آغاز کرد و با بازی در سریال «ریحانه» برای مردم شناخته شد.

صابری در آخرین روزهای عمر خود مشغول ساخت سریالی با عنوان «کوله پشتی» به تهیه‌کنندگی نعمت‌الله چگینی بود که متاسفانه فرصت تمام کردن آن را پیدا نکرد.

این هنرمند فقید متولد سال 1352 تهران و پسر پری صابری کارگردان تئاتر و همسر زیبا بروفه بازیگر سینما و تلویزیون است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره پیام صابری کارگردان تلویزیون رهسپار خانه ابدی شد + تصاویر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پیام صابری کارگردان تلویزیون رهسپار خانه ابدی شد + تصاویر» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید