کد مطلب:  20095 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پرداخت 47 هزار دلار به «شیحی»/ دو بازیکن از فیفا پول می‌گیرند!

پرداخت 47 هزار دلار به «شیحی»/ دو بازیکن از فیفا پول می‌گیرند!

به گزارش آسمونی باشگاه استقلال در کنار تمام مشکلات خود، با بحث بدهی بازیکنان خارجی مواجه است و باید هر چه...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی باشگاه استقلال در کنار تمام مشکلات خود، با بحث بدهی بازیکنان خارجی مواجه است و باید هر چه زودتر بدهی نفراتی که به فیفا شکایت کرده اند را پرداخت کند.

4
4

بر همین اساس استقلال تا هفته آینده بدهی 47 هزار دلاری «عادل شیحی» را پرداخت می کند و قرار است مطالبات «هلمکه» و «لیام ردی» هم از طریق دارایی استقلال در فیفا پرداخت شود.

سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال در این خصوص به خبرنگار مهر، گفت: بدهی مربوط به سه بازیکن را باید پرداخت کنیم. ما خودمان هم این را قبول داریم. به همین خاطر پول عادل شیحی، هلمکه و لیام ردی در آستانه پرداخت است.

وی افزود: مطالبات شیحی که 47 هزار دلار است تا هفته آینده پرداخت می شود تا خدایی ناکرده فیفا به جریمه باشگاه استقلال و یا کسر امتیاز از ما ورود نکند.

مدیرعامل استقلال خاطرنشان کرد: باشگاه استقلال از فیفا به خاطر حضور بازیکنانش در جام جهانی 380 هزار دلار می خواهد. به همین دلیل به آنها نامه زدیم و اعلام کردیم که مبلغ هلمکه و لیام ردی را از همین پول پرداخت کنند. اگر این اتفاق رخ بدهد ما با این طلبکاران تسویه می کنیم.

افتخاری درباره شکایت پروپچیچ هم گفت: ما در این پرونده مدعی هستیم و برای همین به فیفا از این بازیکن شکایت کرده ایم. پروچیچ خودش استقلال را رها کرده و رفته است به همین دلیل ما نباید به این بازیکن پولی بدهیم.

: برای دریافت مشاوره درباره پرداخت 47 هزار دلار به «شیحی»/ دو بازیکن از فیفا پول می‌گیرند! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پرداخت 47 هزار دلار به «شیحی»/ دو بازیکن از فیفا پول می‌گیرند!» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید