کد مطلب:  43686 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پاناسونیک هم هواوی را تحریم کرد

پاناسونیک هم هواوی را تحریم کرد

به گزارش آسمونی:به نظر می رسد تحریم های آمریکا علیه هواوی گسترده تر شده است. اکنون پس از شرکت های آمریکایی و...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

پاناسونیک هم هواوی را تحریم کرد
پاناسونیک هم هواوی را تحریم کرد

به گزارش آسمونی:به نظر می رسد تحریم های آمریکا علیه هواوی گسترده تر شده است. اکنون پس از شرکت های آمریکایی و کریرهای موبایل ژاپنی، شرکت پاناسونیک و همچنین شرکت های انگلیسی نیز هواوی را تحریم کرده اند.

به نقل از گاردین، پس از تحریم هواوی از سوی شرکت‌های آمریکایی، روز گذشته کریرهایمخابراتی ژاپن نیز اعلام کردند عرضه موبایل‌های جدید این شرکت را به تأخیر می‌اندازند.

این در حالی است که امروز شرکت پاناسونیک نیز اعلام کرده تأمین برخی از قطعات را برای شرکت هواوی معلق می‌کند. سخنگوی پاناسونیک در این باره گفت: محصولاتی که تحت تأثیر این اقدام قرار می‌گیرند، اندک هستند و این روند تأثیری روی درآمدهای شرکت ما نخواهد داشت.

کارشناسان معتقدند قطعات مورد بحث مربوط به تلفن‌های هوشمند هستند. پاناسونیک تجهیزات مربوط به تولید موبایل را برای هواوی فراهم می کرده است. این در حالی است که برخی محصولات این شرکت ژاپنی در فناوری‌های تولید آمریکا نیز به کار می رفته‌اند.

قبل از پاناسونیک، گوگل، اینتل، کوالکام، لومنتوم همکاری‌های خود با هواوی را معلق کرده‌اند. از سوی دیگر روز گذشته شرکت ARM Holdings(تولید کننده تراشه برای آیفون) اعلام کرد روابط خود با هواوی را معلق کرده‌است. علاوه بر آنها اپراتورهای موبایل EE و ودافون نیز موبایل‌های هواوی را از طرح عرضه اینترنت 5 جی خود حذف کرده‌اند.

این در حالی است که EE در 30 می، نخستین شبکه موبایل نسل جدید 5 جی را برای انگلیس فراهم می‌کند.

منبع: مهر

: برای دریافت مشاوره درباره پاناسونیک هم هواوی را تحریم کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پاناسونیک هم هواوی را تحریم کرد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید