به منظور بهتر شدن خدمات و تعامل میان مشتریان و آسمونی قوانین و مقررات پیش رو وضع می شود و از این طریق به اطلاع آنان می رسد. لازم به ذکر است، خواندن این مقررات پیش از شروع همکاری ضروری است و ثبت صفحه در آسمونی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که شروع همکاری در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

قوانین ثبت صفحات کسب و کار:

  • در صورت عدم تمدید خدمات، آنان منقضی تلقی شده و دیگر در سایت قابل مشاهده نخواهند بود.
  • کاربر در درج متن، عکس و آگهی ها محدودیت ندارد اما برای جلوگیری از بروز مشکل در موتورهای جستجو و صدمه وارد شدن به سایت نمی تواند از مطالب تکراری و مشابه استفاده نماید.
  • صفحات در حوزه کاری و موقعیت مکانی انتخاب شده نمایش داده می شوند و برای مشاهده در موارد بیشتر کاربر ملزم به پرداخت هزینه آنان است.
  • پس از ثبت صفحات کسب و کار و آگهی ها امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد اما توصیه می شود در نگارش و انتخاب محتوای اولیه در همان ابتدا دقت فرمایید زیرا ویرایش اطلاعات زمان بر خواهد بود و از کاربر انتظار می رود که در این مدت صبور و شکیبا باشد و از برقراری تماس های بی جهت و ارساتل پیام های های تکراری خودداری نماید.
  • همچنین ثبت اولیه آگهی ها و صفحات کسب و کار مستلزم تایید آسمونی می باشد و ممکن است تایید آنان از 1 تا 3 کاری به طول بیانجامد. در این مدت زمانی هم از کاربر انتظار می رود که صبر و بردباری پیشه نماید.
  • اعتبار هر صفحه کسب و کار و آگهی تا پایان اعتبار آن خواهد بود و قابل استرداد و یا جا به جایی به زمان دیگری نخواهد بود.
  • اگر چه آسمونی بر ثبت و ویرایش صفحات نظارت دارد اما صحت خدمات آنان را تضمین نمیکند. و این بر عهده کاربران است که قبل از همکاری با مشاغل از اعتبار و مرغوبیت کالا و خدمات مورد نظر اطلاع کسب کنند و آسمونی هیچ تعهدی نسبت به جبران خسارت های احتمالی وارده ندارد.
  • مسئولیت نگارش متن، درج عکس .و تولید محتوای دیگر بر عهده شخص صاحب کسب و کار می باشد و آسمونی مسئولیتی در کپی رایت و حق استفاده و نشر این مطالب ندارد.
  • آسمونی نسبت به صفحات و آگهی های خلاف شرع و قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی حساس است و از نشر این موارد جلوگیری می نماید و کاربر حق اعتراض ندارد.
  • همچنین هر زمان هر کدام از صفحات یا آگهی ها از خطوط قرمز عرف در اجتماع تجاوز نماید آسمونی مختار است نسبت به حذف موارد اقدام کند.

 

لازم به ذکر است طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای در ایران هر گونه کپی برداری و سوء استفاده از مطالب وب سایت ممنوع بوده و قابل شکایت و پیگیری از طریق مراجع قانونی است.

نظر خود را درباره «قوانین و مقررات» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.