تفاوت صفحات کسب و کار رایگان و ویژه

اگر صاحب کسب و کار هستید و به دنبال دیده شدن، پیشرفت و ارتقا هستید، ممکن است با مفهوم خدمات آنلاین و معرفی کسب و کار در سایت های پر بازدید آشنا باشید. در دنیای تکنولوژی امروز و با گسترش خدمات آنلاین این سایت ها به سرعت پیشرفت کرده اند و بدون اغراق می توان گفت که بهترین راه تبلیغات و جذب مشتری، ایجاد صفحات تجاری و اصطلاحا بیزینس پیج در این سایت هاست. اما آیا تنها ثبت کسب و کار در این قبیل سایت ها کافیست؟ حتما می دانید که ثبت کسب و کار در بسیاری از این سایت ها رایگان است اما آیا این سایت ها به رایگان به رونق کسب و کار شما کمک میکنند؟

پاسخ واضح است، خیر. صرفا ثبت کسب و کار کافی نیست. زیرا افراد زیادی در این سایت ها کسب و کارشان را معرفی می کنند و بی شمار آگهی در این سایت ها درج می شود بنابراین با گذشت زمانی کوتاه، کسب و کار شما در بازار تبلیغات و آگهی ها گم می شود و دیگر نمی توانید از این راه مشتری چندانی به دست بیاورید. پس چطور می توانید بهترین نتیجه را از این روش سریع و پولساز کسب کنید؟ شما می بایست برای ارتقای خود در آن سایت تلاش کنید تا همواره در چشم باشید و نظر مخاطبان را جذب کنید. اما برای اینکار باید چه چیزهایی را مدنظر داشته باشید و چیکار کنید؟

شما باید بهترین پلتفرم را انتخاب کنید. سایت آسمونی با میلیون ها بازدید روزانه و با تبلیغات هدفمند و نمایش کسب و کار شما به مخاطبانی که به دنبال خدمات شما هستند می تواند کمک شایانی به شما بکند تا تکانی به کسب و کارتان بدهید. آسمونی می تواند با کمترین هزینه نسبت به رقبا بهترین خدمات را به شما ارایه نماید.

همچنین آسمونی به شما این امکان را می دهد که آگهی های کسب و کارتان را روزانه در صفحات مختلف سایت و در ویترین آسمونی به مخاطبان بیشتری نمایش دهید و از این طریق بیشتر، مشتری جذب کنید.

جدول زیر تفاوت صفحات کسب و کار رایگان و ویژه را به طور کلی نشان می دهد.

ویژگی

صفحه کسب و کار رایگان

صفحه کسب و کار ویژه

ثبت در سایت

*

*

مشاهده در موتورهای جستجو

 

*

امکان دیده شدن در صفحه اول گوگل

 

*

درج متن نامحدود

 

*

امکان ویرایش صفحه کسب و کار

 

*

امکان دیده شدن در ویترین آسمونی

 

*

عدم درج آگهی کسب و کار مشابه در صفحه

 

*

امکان درج لینک شبکه های اجتماعی

 

*

پشتیبانی آنلاین

 

*

ثبت نظر درباره «تفاوت صفحات کسب و کار رایگان و ویژه»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 6 = ?