کد مطلب: 42445 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پدیده شهر خودرو 1 - 0 استقلال ؛ هدیه پس فرستاده شد

پدیده شهر خودرو 1 - 0 استقلال ؛ هدیه پس فرستاده شد

دیدار دو تیم پدیده شهر خودرو و استقلال با برتری تیم پدیده به اتمام رسید . به گزارش ورزشی آسمونی ، در...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دیدار دو تیم پدیده شهر خودرو و استقلال با برتری تیم پدیده به اتمام رسید .

پدیده شهر خودرو 1 - 0 استقلال ؛ هدیه پس فرستاده شد

به گزارش ورزشی آسمونی ، در دیداری مهم که بین دو تیم پدیده شهر خودرو و استقلال تهران برگزار شد تیم استقلال با وجود ناکامی پرسپولیس در مصاف با سپاهان می توانست با برد اختلاف را با صدر جدول کاهش دهد که برد غافل گیرانه پدیده تمامی نقشه های استقلال را نقش بر آب کرد .

تیم پدیده بازی را نسبتا بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل اول دست یافت روی یک ضد حمله از بازیکنان پدیده ، بهنام برزای با سرعت بالا از میان مدافعین تیم استقلال عبور کرد و موفق شد با حسین حسینی تک به تک کند که ضربه اول برزای از بین پاهای حسینی عبور کرد و در ادامه با ضربه تمام کننده اش موفق شد تا دروازه استقلال را باز کند .

در ادامه مسابقه تیم استقلال برای برگرداندن نتیجه مسابقه کاملا جلوی دروازه تیم پدیده بازی می کرد و فازی کاملا هجومی داشت اما موفق با باز گشایی دروازه پدیده در نیمه اول نشد .

در نیمه دوم ، تیم استقلال سراسیمه حمله شده بود و برای به تساوی کشیدن و یا حتی بردن بازی قدم به میدان مسابقه گذاشته بود . حملات علی کریمی ، وریا غفوری و طارق همام راهی به دروازه تیم پدیده پیدا نکرد و حملات تیم پدیده نیز با بی دقتی بازیکنان این تیم از کنار دروازه حسینی به بیرون می رفت .

حملات تیم استقلال ادامه داشت و عقب نشینی برای تیم استقلال معنا نشده بود . روی حرکت قائدی این تیم میتوانست روی جدی ترین حمله خود در نیمه دوم دروازه تیم پدیده را باز کند اما ضربه او قدرت کافی را نداشت و پس از عبور از دروازه بان پدیده ، توسط مدافعین این تیم دور شد .

در نهایت تیم استقلال موفق نشد تا بازی را به تساوی بکشاند با همان تک گل نیمه اول بهنام برزای نتیجه را به پدیده واگذار کرد .

اختصاصی آسمونی

معرفی نویسنده:

پروفایل روابط عمومی آسمونی که موضوعات و مطالب آن توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، که بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «پدیده شهر خودرو 1 - 0 استقلال ؛ هدیه پس فرستاده شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 4 = ?