کد مطلب:  21653 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اوزیل: مورینیو مرا «بچه نق‌نقو» و بزدل خطاب کرد/ پیراهنم را جلویش انداختم و گفتم خودت بازی کن!

اوزیل: مورینیو مرا «بچه نق‌نقو» و بزدل خطاب کرد/ پیراهنم را جلویش انداختم و گفتم خودت بازی کن!

به گزارش آسمونی، مسعوت اوزیل در بخشی از کتاب شرح حال خود که نشریه بیلد آلمان آن را چاپ کرده است از روزهایی...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، مسعوت اوزیل در بخشی از کتاب شرح حال خود که نشریه بیلد آلمان آن را چاپ کرده است از روزهایی گفت که با ژوزه مورینیو در رئال مادرید رابطه خوبی نداشت.

اوزیل: مورینیو مرا «بچه نق‌نقو» و بزدل خطاب کرد/ پیراهنم را جلویش انداختم و گفتم خودت بازی کن!
اوزیل: مورینیو مرا «بچه نق‌نقو» و بزدل خطاب کرد/ پیراهنم را جلویش انداختم و گفتم خودت بازی کن!

اوزیل که هر سه سال حضورش در رئال مادرید (2010 تا 2013) را زیر نظر مورینیو سپری کرد، با انتقاد از رویکردی که آقای خاص در آن دوران نسبت به او در پیش گرفته بود، با اشاره به مشاجره‌ای که بین دو نیمه یکی از بازی‌های خانگی رئال مادرید داشت، گفت: مورینیو سر من داد زد و گفت «فکر می‌کنی دادن دو پاس خوب کافی است؟ فکر می‌کنی آنقدر خوبی که نباید وارد یک نبرد تن به تن شوی؟ فکر می‌کنی آنقدر خوبی که اگر با 50 درصد توانت بازی کنی هم کافی است؟ می‌دانی وقتی وارد یک دوئل شوی، اوضاع چگونه است؟ بگذار نشانت دهم». مورینیو بعد با نوک انگشتانش و در حالی که لب‌هایش رو هم فشار داده و دست‌هایش را به بدنش چسبانده بود، دور تا دور رختکن راه رفت.

اوزیل در ادامه اعتراف می‌کند که چگونه به حرکت مورینیو واکنش نشان داده است. او می‌گوید: کنترلم را از دست دادم و سر مورینیو داد زدم که اگر مشکلی دارد خودش به زمین بازی برود و بازی کند. بعد هم پیراهنم را درآوردم و جلوی پایش پرتاب کردم. به او گفتم «بپوش و خودت برو و بازی کن!». مورینیو فقط داشت می‌خندید و گفت «به همین زودی تسلیم شدی؟ تو عجب بزدلی هستی! چه کار می‌خواهی بکنی؟ می‌خواهی بروی زیر دوش آب گرم و موهایت را بشویی؟ می‌خوای تنها باشی؟ یا ترجیح می‌دهی که به هم‌تیمی‌هایت و هواداران نشان دهی که چقدر عرضه داری؟ اصلاً می‌دانی مسعوت... چرا گریه نمی‌کنی؟! تو یک بچه نق‌‌نقو هستی. برو و دوشت را بگیر. ما لازمت نداریم». من هم حوله‌ام را برداشتم و از کنار مورینیو رد شدم و سمت دوش‌ها رفتم، بدون آنکه دیگر یک کلمه حرف بزنم. بعدها بابت رفتارم از کاپیتان سرخیو راموس و سایر اعضای تیم عذرخواهی کردم.

دلیل نرفتن به بارسلونا

اوزیل در بخشی دیگر از کتاب شرح‌ حالش اعتراف می‌کند که قبل از رفتن به رئال مادرید فرصت بازی برای بارسلونا را داشته است اما بی‌میلی پپ گواردیولا، سرمربی پیشین بارسایی‌ها برای جذب این هافبک آلمانی او را از رفتن به به کاتالونیا منصرف کرد.

ستاره خط میانی آرسنال در این بخش از کتابش نوشته است: آرسنال بعد از جام جهانی 2010 به جذب من تمایل نشان داد، همینطور منچستریونایتد، بایرن‌مونیخ، بارسلونا و رئال مادرید. مدیر برنامه‌های من با بایرنی‌ها جلسه گذاشت تا درباره رفتنم به آنجا مذاکره کند. بایرن‌ مونیخ او را در جریان برنامه‌هایی که برای من در نظر داشت، قرار داد. قبل از آن اما من به بارسلونا سفر کرده و مطمئن بودم که آنجا مقصد بعدی من است. من داشتم خودم را برای پیوستن به بارسلونا آماده می‌کردم. آن زمان هیچ تیمی به زیبایی بارسلونا فوتبال بازی نمی‌کرد. گواردیولا اما در مذاکرات باشگاه برای عقد قرارداد با من شرکت نکرد و حتی چند روز بعد از آن با من تماس هم نگرفت. او حتی برایم یک پیامک هم نفرستاد. رفتار او نشان شبیه کسی نبود که دوست داشته باشد با من همکاری کند و به همین دلیل بود که فوراً از رفتن به بارسلونا منصرف شدم.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

: برای دریافت مشاوره درباره اوزیل: مورینیو مرا «بچه نق‌نقو» و بزدل خطاب کرد/ پیراهنم را جلویش انداختم و گفتم خودت بازی کن! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اوزیل: مورینیو مرا «بچه نق‌نقو» و بزدل خطاب کرد/ پیراهنم را جلویش انداختم و گفتم خودت بازی کن!» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید