کد مطلب:  51 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تنظیمات ایمیل در Outlook 2003

تنظیمات ایمیل در Outlook 2003

تنظیم Outlook2003 برای استفاده از ایمیل هایتان به صورت سازمان یافته و یک جا را در این پست بخوانید. همچنین تنظیمات اوت لوک 2010 نیز در آسمونی نوشته ایم. ابتدا چ
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تنظیمات 2003 Outlook

1- با اوت لوک میتوانید پیام هایی که دریافت میکنید و میفرستید را سفارشی و شخصی سازی کنید. میتوانید کارهای مختلفی مثل ایجاد امضای الکترونیکی انجام دهید. باید ابتدا در آدرس outlook.live.com یوزرنیم و پسورد خود را وارد کنید و سپس sign in شوید.برای استفاده از ایمیل های ارایه شده توسط ایران سرور: توجه داشته باشید در این آموزش در قسمتهایی که domain.com نوشته شده است باید نام دامنه خود را جایگزین نمایید.

2- Outlook را باز کنید .

3- منوی Tools را باز کنید گزینه Email account را انتخاب کنید .

4- َAdd email account را کلیک کنید و سپس گزینه Next را بزنید .

5- pop3 را به عنوان نوع سرور خود انتخاب کنید . برای این کار باید دکمه رادیویی pop3 را کلیک کنید و سپس گزینه Next را بزنید .

6- اطلاعات مورد نیاز را در هر قسمت وارد کنید User information: your name : نام خود را وارد کنید آدرس email کامل خود را وارد کنید: Email address Server information: Incoming mail server : mail.domain.com outgoing mail server : mail.domain.com Login information آدرس emailخود را وارد کنید: User name Password : رمز عبور خود را وارد کنید.

7- گزینه More setting را انتخاب کنید و سپس تب outgoing server را کلیک کنید .

8- قسمت My outgoing server requires authentication را چک کنید و سپس گزینه زیر را انتخاب کنید :
Use same settings as my incoming mail server

9- تب advanced را کلیک کنید و قسمت This server requires an encrypted connection که در پایین بخش Incoming server می باشد را انتخاب نکنید .

10- قسمت This server requires an encripted connection که در پایین بخش outgoing server می باشد را انتخاب نکید و سپس عدد 25 را وارد کنید. 

11- دکمه Ok را کلیک کنید .

12- Test account settings را کلیک کنید بعد از دریافت پیغام { تبریک ! تمامی مراحل با موفقیت انجام شد } گزینه Close را کلیک کنید . 

13- دکمه Next و سپس دکمه Finish را کلیک کنید .

نظر خود را درباره «تنظیمات ایمیل در Outlook 2003» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید