مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  1539 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ازدواج اورلاندو بلوم و کیتی پری

ازدواج اورلاندو بلوم و کیتی پری

اورلاندو جاناتان بلانشارد بلوم، متولد 13 ژانویه 1977، بازیگر انگلیسی است. او در کانتربری کنت انگلستان به...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
53
53

اورلاندو جاناتان بلانشارد بلوم، متولد 13 ژانویه 1977، بازیگر انگلیسی است. او در کانتربری کنت انگلستان به دنیا آمد و یک خواهر به نام سامانتا دارد که در سال 1975 به دنیا آمده است.

51
51

 

اورلاندو بلوم و کیتی پری
اورلاندو بلوم و کیتی پری

اورلاندو بلوم و کیتی پری اورلاندو بلوم و کیتی پری خواننده پاپ در روز ولن تاین 2019 نامزدی خود را جشن گرفتند. این دو بازیگر با انتشار پستی مشترک در اینستاگرام خبر نامزدی خود را تأیید کردند. عکس‌های دیگری از این زوج منتشر شده که نشان می‌دهد جشن نامزدی آنها یک جشن خانوادگی بوده است. این دو برای اولین بار با یکدیگر در جشن Global Ocean در مونت کارلوی فرانسه حضور یافتند و آنجا رابطه‌‌ عاشقانه‌شان را به طور رسمی اعلام کردند. کیتی پری بین سال‌های 2010 تا 2012 همسر راسل برند، بازیگر و کمدین انگلیسی بود و اورلاندو بلوم نیز سال‌های 2010 با یک مدل استرالیایی با نام میراندا کر ازدواج کرد که از او صاحب هم فرزند نیز شد اما رابطه آن‌ها نیز پس از سه سال به طلاق منجر شد.

54
54

اورنالدو با بازی در فیلم های Elizabeth town و Kingdom of heaven به ستاره رسمی فیلم های هالیوودی تبدیل شد. او در فیلمNew York ,I love you ,sympathy for delicious و main street نیز به ایفای نقش پرداخت. بلوم اولین حضور حرفه ای خود را بر روی صحنه تئاتر در duke of york درst martin’s lane آغاز کرد. در 12 اکتبر 2009 اورلاندو سفیر حسن نیت یونیسف نام گرفت.

اورلاندو بلوم و میراندا کر
اورلاندو بلوم و میراندا کر

اورلاندو بلوم و میراندا کر اورلاندو بلوم در سال 2010 با مانکن معروف ویکتوریا سیکرت، میراندا کر ازدواج کرد. این دو صاحب یک پسر به نام فیلین شدند. بلوم و کر در سال 2013 از یکدیگر جدا شده و به زندگی مشترک خود پایان دادند.

56
56

اما آنها گاهی هم در طی این سه سال بخاطر پسرشان در کنار هم دیده شدند . زندگی هر دوی آنها همیشه با حاشیه های زیادی همراه بوده است .

60
60

ارلاندو در سری فیلم های هابیت در سال های 2013 و 2014 نیز بسیار درخشید . داستان «هابیت» 60 سال پیش از وقایع «ارباب حلقه‌ها» روی می‌دهد. «هابیت» ماجراهای بیلبو باگینز هابیت را پی می‌گیرد که می‌کوشد به کمک گروهی از دورف‌ها، کوه آبا و اجدادی خود از اسموگِ اژدها پس بگیرند.

ازدواج اورلاندو بلوم و کیتی پری
ازدواج اورلاندو بلوم و کیتی پری
61
61
62
62

   

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره ازدواج اورلاندو بلوم و کیتی پری فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ازدواج اورلاندو بلوم و کیتی پری» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید