کد مطلب: 43129 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
28 اردیبهشت بازدید از موزه‌ها رایگان است

28 اردیبهشت بازدید از موزه‌ها رایگان است

به گزارش آسمونی: بازدید از تمامی موزه‌های کشور، در روز 28 اردیبهشت ماه مصادف با روز جهانی موزه‌ها رایگان...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی: بازدید از تمامی موزه‌های کشور، در روز 28 اردیبهشت ماه مصادف با روز جهانی موزه‌ها رایگان است.

محمدرضا کارگر مدیر کل امور موزه‌های کشور، برنامه‌های اداره کل امور موزه‌های کشور برای روز جهانی موزه‌ها را تشریح کرد و گفت: 28 اردیبهشت به عنوان روز جهانی موزه‌ها شناخته می‌شود و در این روز تمامی موزه‌ها در سطح کشور رایگان هستند و همه می‌توانند از موزه‌ها بازدید کنند.

وی افزود: تلاش می‌کنیم که در روز جهانی موزه‌ها، ساعت کار موزه‌های کشور را دو ساعت افزایش دهیم تا مردم بتوانند در این روز تا ساعت 8 شب از موزه‌های کشور بازدید کنند.

مدیر کل امور موزه‌های کشور در خصوص برنامه‌های اداره کل موزه‌های کشور برای فرارسیدن هفته میراث فرهنگی نیز گفت: چون بسیاری از افراد برای شرکت در مراسم این هفته باید از شهرستان‌ها به تهران می‌آمدند، معاونت میراث فرهنگی تصمیم گرفت مراسم را به تعویق بیندازد و زمان اجرایش به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شد.

کارگر گفت: موزه‌ها نیز یکی پس از دیگری افتتاح می‌شوند. ما در هفته پیش رو در بسیاری از استان‌ها و شهر‌های کشور از جمله استان گلستان، استان اصفهان و استان خراسان رضوی شاهد افتتاح موزه‌های جدید خواهیم بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «28 اردیبهشت بازدید از موزه‌ها رایگان است»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 2 = ?