استارتاپ های مشاوره آنلاین مطمئن با مشاورین روانشناس مجرب | آسمونی
کد مطلب: 54655 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
استارتاپ های مشاوره آنلاین مطمئن با مشاورین روانشناس مجرب

استارتاپ های مشاوره آنلاین مطمئن با مشاورین روانشناس مجرب

نیاز به مشاوره، خصوصا در روزهای سخت بسیار حس میشود. اگرچه اغلب ما ایرانی ها میانه ی خوبی با مشاوره درمانی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

نیاز به مشاوره، خصوصا در روزهای سخت بسیار حس میشود. اگرچه اغلب ما ایرانی ها میانه ی خوبی با مشاوره درمانی نداریم، اما اخیراً متوجه شده ایم که در تصمیمات مختلف بد نیست کمی مشورت بگیریم و چه بهتر که این مشورت از اشخاص متخصص باشد. لیکن در این روزها، با حال و هوای کرونایی ای که سطح جهان را در بر گرفته، مراجعه به مطب روانشناسان مجرب و دلسوز غیرممکن و خطرساز است. اما اگر یک روز بیدار شدید و فکر کردید که "دیگر فکر بس است! باید تصمیم نهایی در باره ی فرزندم/فروش خانه/ازدواج/تحصیل/... بگیرم!" اما همچنان گیج و سردرگم بودید، نگران نباشید و آرامش خود را حفظ کنید. مثل هرچیز دیگری که در خدمات و سرویس دهی های اینترنتی دیدیم میسر میشود، این هم میتواند به راحتی انجام شود.

همه ی آنچه احتیاج داریم مشاورین روانشناس مجربی هستند که همیشه آماده ی کمک به شما میباشند. اما از کجا پیدایشان کنیم؟ یا اصلا چطور مشاور مورد اعتمادی را پیدا کنیم؟ در دنیای گسترده ی اینترنت آیا میتوان در زمینه ی مشاوره درمانی هم به سرویس های مختلف اطمینان کرد؟ خوشبختانه با پیشرفت سریع تکنولوژی در این برهه از زمان، چنین چیزی ممکن و حتی راحت تر از مشاوره ی حضوری با روانشناسان میباشد. همچنین خوب است بدانید که تمام این مشاوران گزینش شده اند و اتفاقا محیطی امن تر از آنچه تصور میکنید در اختیار شما خواهد بود. بسیاری از برنامه های مخصوص تلفن همراه را میتوانید دانلود کنید و با روانشناس های مختلف در ارتباط مستقیم باشید و تست های شخصیتی هم انجام بدهید و دانه به دانه مشکاتی که ذهنتان را درگیر میکنند را از سر راهتان بردارید!

مطمئناً نشستن در خانه در دوران کرونا و قطع روانکاوی در هر زمینه ای که باشد و غرق در افکار منفی بودن بسیار عذاب آور خواهد شد. بنابراین به فکر خودتان و اطرافیانتان باشید و سعی کنید زمانی که به خاطر کرونا در حفظ سلامت جسمتان تلاش میکنید، حواستان به سلامت روحتان هم باشد. اگر روانشناس هستید یا صاحب چنین استارتاپ هایی هستید، حتما همینجا در آسمونی میتوانید دیده شوید و در این شرایط سخت با مشاوره آنلاین به کمک یکدیگر بشتابید. 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره استارتاپ های مشاوره آنلاین مطمئن با مشاورین روانشناس مجرب فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «استارتاپ های مشاوره آنلاین مطمئن با مشاورین روانشناس مجرب»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 7 = ?