کد مطلب:  21486 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاکسی‌های آنلاین در چارچوب قانون فعالیت کنند

تاکسی‌های آنلاین در چارچوب قانون فعالیت کنند

به گزارش آسمونی:رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: مطمئنا با بی حساب و کتاب فعالیت...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تاکسی‌های آنلاین در چارچوب قانون فعالیت کنند
تاکسی‌های آنلاین در چارچوب قانون فعالیت کنند
به گزارش آسمونی:رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: مطمئنا با بی حساب و کتاب فعالیت کردن تاکسی‌های آنلاین در سطح شهر تهران موافق نیستم.
با بی حساب و کتاب فعالیت کردن تاکسی‌های آنلاین موافق نیستم.

احمد دنیا مالی رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به فعالیت تاکسی‌های آنلاین در شهر تهران، اظهار داشت: با فعالیت این نوع نرم افزار و به شکل فعلی کاملا موافقم اما باید این مجموعه ها قانونی باشند.

وی افزود: بدون تردید فعالیت این نرم افزار باید بررسی شود تا مطلع شویم که کجا ثبت شده اند و وضعیت درآمدی و مالیاتی به چه صورت است.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه ماشین هایی که خدمات انجام می دهند باید از نظر امنیتی، ایمن باشند، گفت: مردم باید از امنیت ماشین ها مطلع باشند تا به راحتی بتوانند از آن ها استفاده کنند.

دنیامالی ادامه داد: خودروهایی که به منظور تاکسی آنلاین در سطح شهر استفاده می‌شوند باید کیفیت داشته باشند، چرا که این نرم افزارها تقاضای سفر را مدیریت می کنند.

وی با تاکید بر اینکه مطمئنا با بی حساب و کتاب فعالیت کردن این تاکسی‌ها در سطح شهر تهران موافق نیستم، تصریح کرد: حتما باید مراحل قانونی طی شود و انضباطی که مد نظر ما است را داشته باشند.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای اسلامی شهر تهران افزود: باور داریم تاکسی‌های آنلاین باید در چارچوب خاص حرفه ای قرار گیرند، چراکه به نظر من فعالیت آن‌ها قابل دفاع است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره تاکسی‌های آنلاین در چارچوب قانون فعالیت کنند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تاکسی‌های آنلاین در چارچوب قانون فعالیت کنند» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید