مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  14049 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
5 توصیه کلیدی برای موفقیت کسب‌وکار آنلاین

5 توصیه کلیدی برای موفقیت کسب‌وکار آنلاین

ارائه چیزی ارزشمند به مشتریاناگر راه اندازی کسب و کاری آنلاین را انتخاب کرده اید، حوزه فعالیت شما می...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ارائه چیزی ارزشمند به مشتریان

اگر راه اندازی کسب و کاری آنلاین را انتخاب کرده اید، حوزه فعالیت شما می تواند به مشتریان سراسر جهان دسترسی داشته باشد. اما این به تنهایی برای کسب موفقیت کافی نیست زیرا رقبای دیگری نیز در این بازار حضور دارند که محصولات و خدماتی مشابه با شما را عرضه می کنند.

انتخاب نام دامنه خوب و خدمات میزبانی وب قابل اعتماد

پیش از راه اندازی کسب و کار آنلاین همواره به خاطر داشته باشید قصد دارید فروشگاه مجازی خود را به بیشینه ظرفیت های آن برسانید. یکی از نخستین اقدام ها در این زمینه انتخاب نام دامنه مناسب است. نام دامنه باید کوتاه و گیرا باشد تا به آسانی توسط کاربران به خاطر سپرده شود.

نظارت بر وب سایت

اگر وب سایت جدیدی را راه اندازی کرده اید، نیازمند نظارت بر شبکه برای کنترل و برطرف کردن خطاهای احتمالی هستید. بی تردید، برای جلب نظر و فعالیت کاربران بالقوه بدون هیچ مشکلی نیازمند برنامه ای خالی از خطا هستید. وب سایت شما باید از عملکردی سریع برخوردار باشد تا مشتریان هر آن چه را نیاز دارند به راحتی بیابند. از جریان کار در وب سایت خود بنابر آن چه انتظار داشته اید، اطمینان حاصل کنید.

ایجاد ارتباط دوستانه با مشتریان و بازدیدکنندگان از کسب و کار آنلاین شما

راه اندازی کسب و کار آنلاین و جلب اعتماد مشتریان می تواند روندی زمان‌بر و دشوار باشد. به عنوان یک صاحب کسب و کار آنلاین نیازمند ایجاد ارتباط با مشتریان پیشین، فعلی و آینده خود هستید. ارتباطی دوستانه با آنها ایجاد کنید و از این طریق می توانید با افزایش اعتماد به کسب و کار خود آنها را تبدیل به مشتریانی دائمی کنید.

برنامه ریزی برای ترافیک وب سایت و کمپین های پیگیری

پس از آن که فروشگاه مجازی قابل اعتماد خود را راه اندازی کردید، گام بعدی افزایش ترافیک وب سایت است. ممکن است خدماتی مانند بهینه سازی موتور جستجو را انتخاب کنید. این روش رتبه شما در موتورهای جستجو را ارتقا می دهد تا به سادگی کاربران آنلاین بیشتری را به سوی وب سایت خود هدایت کنید.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره 5 توصیه کلیدی برای موفقیت کسب‌وکار آنلاین فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «5 توصیه کلیدی برای موفقیت کسب‌وکار آنلاین» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید