کد مطلب:  54681 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ابزارهای مالی آنلاین از خود بانک ها هم به ما نزدیکترند

ابزارهای مالی آنلاین از خود بانک ها هم به ما نزدیکترند

فینتک چیست و در دوران کرونا به چه دردمان میخورد؟

زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

در عصر تکنولوژی امروز اصطلاحات بسیاری وجود دارد که به طور مثال در زمینه ی مالی کلمه ی FinTech ترکیب بسیار هوشمندانه ای از عملیات مالی و فناوری است که به معنی انجام تراکنش های مالی و امور مالی به واسطه ی فناوریست. اما این که دقیقاً فینتک چیست و تعریف فینتک را قبل تر در آسمونی برایتان توضیح دادیم.

امروزه که روشهای سنتی پرداخت پول از میان برداشته شده اند، اگر باهوش باشیم از عابربانک ها استفاده میکنیم. اما اگر باهوشتر عمل کنیم قطعا به عابربانکها هم مراجعه نخواهیم کرد! میپرسید چرا؟ خب اینطور است که چند قدم کمتر برمیداریم ولی همان نتیجه را میگیریم. صرفه جویی در وقت و انرژی و همچنین مراقبت از سلامتمان در هنگام شیوع اینچنین مرگبار کرونا از کوچکترین فواید استفاده از اپلیکیشن های بانکی و فینتک ها و استارتاپ های فینتک هستند!

برای مثال:

در تاکسی مینشینید، پول نقد ندارید و وقت هم تنگ است و راننده هم که محال است روبروی یک عابربانک توقف کند! چه کار میکنید؟ هیچ جای نگرانی نیست. به راحتی شماره کارت بانکی راننده تان را از او میگیرید و در یکی از چند اپلیکیشن بانکی در همان تاکسی حین حرکت برای وی مبلغ کرایه را واریز میکنید. همه چیز بسیار ساده است.

البته برای استفاده از این بانک خانگی و استارتاپ های پرداختی باید حتما رمز پویا داشته باشید که همین هم جای نگرانی ندارد، یک بار که به یک عابربانک مربوط به کارت اعتباری تان مراجعه کنید برای همیشه کافیست. رمز پویا را فعال میکنید و پس از آن فقط در اپلیکیشن ها امور بانکی روزانه ی خود (حتی اموری مانند خرید شارژ سیمکارت) را انجام میدهید. استارتاپ های موفق را اینجا در آسمونی میتوانید پیدا کنید و اگر هم خودتان صاحب چنین استارتاپ های کارآمدی هستید، همینجا میتوانید دیده شوید.

: برای دریافت مشاوره درباره ابزارهای مالی آنلاین از خود بانک ها هم به ما نزدیکترند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ابزارهای مالی آنلاین از خود بانک ها هم به ما نزدیکترند» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید