مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  14393 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
یکی از نزدیکان عارف توافق برای ریاست علی لاریجانی را تکذیب کرد

یکی از نزدیکان عارف توافق برای ریاست علی لاریجانی را تکذیب کرد

95/01/18به گزارش آسمونی به نقل از تسنیم یکی از افراد نزدیک به محمدرضا عارف خبر توافق بر روی تداوم ریاست علی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

95/01/18

One of those Mystic agreement for President Ali Larijani denied1
One of those Mystic agreement for President Ali Larijani denied1

به گزارش آسمونی به نقل از تسنیم یکی از افراد نزدیک به محمدرضا عارف خبر توافق بر روی تداوم ریاست علی لاریجانی در مجلس دهم و ریاست عارف بر مرکز پژوهش‌های مجلس را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، پس از برگزاری انتخابات 7اسفند سال گذشته، مهم‌ترین بحثی که این‌روزها محور بحث رسانه‌ها و فعالان سیاسی شده، بحث ریاست عارف یا لاریجانی بر مجلس آتی است. در این میان شایعات پی‌درپی مطرح می‌شود که در آخرین مورد عبدالرضا داوری از نزدیکان محمود احمدی نژاد روز گذشته در کانال تلگرام منتسب به خود نوشت: در توافق دیشب پاستور، تداوم ریاست علی لاریجانی در مجلس دهم و ریاست محمدرضا عارف بر مرکز پژوهش‌های مجلس، قطعی شد.

وی همچنین در کانال تلگرام خود نوشته است: تصویب شده است تا بودجه مرکز پژوهش‌های مجلس در دوره ریاست عارف تا 5 برابر افزایش و مرکز به اتاق فکر اصلاحات تبدیل شود.

اماعلیرضا خامسیان مسئول روابط عمومی دفتر محمد رضا عارف در این رابطه گفته، آقای داوری درباره جلسات رئیس سابق خودشان (محمود احمدی نژاد) هم اطلاعی ندارد چه برسد به آقای عارف.همانگونه که اخیر عارف تاکید کردند بحث مربوط به مدیریت مجلس و دیگر ارکان مجلس بعد از شکل گیری رسمی مجلس تصمیم گیری می شود و به همین دلیل هرگونه گمانه زنی در این خصوص محلی از اعراب ندارد.

این فرد نزدیک به محمد رضا عارف همچنین به این مسئله که بارها از سوی عارف مطرح شده است، تاکید کرده و گفته است «آقای عارف هم همانگونه که قبلا مطرح کردند توافقی با آقای لاریجانی درخصوص مدیریت مجلس آینده و دیگر ارکان مجلس انجام نداده اند و جلسه ای هم در این خصوص برگزار نشده است.

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره یکی از نزدیکان عارف توافق برای ریاست علی لاریجانی را تکذیب کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «یکی از نزدیکان عارف توافق برای ریاست علی لاریجانی را تکذیب کرد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید