کد مطلب:  5319 
76 نظر
76 نظر
زمان مطالعه: 6 دقیقه
هواداران گروه وان دایرکشن + بیوگرافی

هواداران گروه وان دایرکشن + بیوگرافی

گروه وان دایرکشن-one direction وان دایرکشن یا یک جهت، یک گروه پسرانه انگلستانی - ایرلندی است که در سال 2010 شروع به...
زمان مطالعه: 6 دقیقه
گروه وان دایرکشن-one direction
گروه وان دایرکشن-one direction
گروه وان دایرکشن-one direction

وان دایرکشن یا یک جهت، یک گروه پسرانه انگلستانی - ایرلندی است که در سال 2010 شروع به کار کرد. اعضای اصلی گروه عبارتند از نایل هوران، زین مالیک، لیام پین، هری استایلز و لوئی تاملینسون.طرفداران این گروه دایرکشنر نامیده می شوند. آنها با انتشار آلبوم "Up All Night" در نوامبر سال 2011 به شهرت بیشتری دست پیدا کردند. این آلبوم برای اولین بار در تاریخ و در نخستین هفته پخش در آمریکا، در صدر جدول پرفروش‌های موسیقی این کشور قرار گرفت. آلبوم دوم آنها "Take Me Home" در نوامبر 2012 منتشر شد و این آلبوم نیز فروش بسیار خوبی داشت.

شروع کار :

در سال 2010، کل اعضای این گروه در مسابقه بریتانیایی "اکس فکتور" به صورت تک نفره شرکت کردند. آنها با نظر داوران تبدیل به گروه شدند.

2012- آلبوم دوم :

در حال حاضر این گروه آلبوم دوم، "منو ببر خونه" را به فروش رسانده است. این آلبوم توسط کمپانی Syco پشتیبانی شده‌است. آنها در می‌2012 شروع به کار بر روی آلبوم دوم خود شدند و در تاریخ 12 نوامبر سال 2012 این البوم منتشر شد. نویسنده‌هایی چون اد شییران و ساوان کوتچا نیز در این آلبوم به آنها کمک کردند. این آلبوم در کشور انگلستان و آمریکا رتبه اول را به خود اختصاص داده‌است. در حال حاضر آهنگ‌های " Live While We're Young " و " Little Things " و " Kiss You "از این آلبوم دارای موزیک ویدئو هستند. هم چنین موزیک ویدئو ی " Little Things " چهارمین موزیک ویدئوی برتر به انتخاب مردم شده‌است.

2013 :

اکنون این گروه تک آهنگ خود را با نام One Way or Another برای روز دماغ قرمز، که یک موسسه خیریه است، خواننده‌اند. خواندن این آهنگ برای کمک به کودکان آفریقا بوده و این آهنگ هم اکنون موزیک ویدئو هم دارد. موزیک ویدئو Best song ever این گروه رکورد تماشا ویدئو We Can't Stop از مایلی سایرس را شکست. جدیدترین آهنگ این گروه Story Of My Life میباشد که ویدئوی آن نیز منتشر شده است و دایرکشنر ها (به طرفداران این گروه دایرکشنر (Directioner ) میگویند) تلاش کردند که رکورد بازید ویدئوی این آهنگ از آهنگ Wrecking ball از مایلی سایرس پیشی بگیرد اما تلاش آنها منجر به ایجاد مشکلات فنی در سایت VEVO شد. آلبوم سوم این گروه به نام Midnight Memories منشتر شد. این آلبوم یکی از برفروش ترین آلبوم ها شد.

اعضاگروه :

نایل هوران

نایل جیمز هوران ،متولد شده در 13 سپتامبر سال 1993. او در مولینگار، کانتی وستمیت، ایرلند زندگی می کند. مادر وی مارا و پدرش بابی هوران نام دارند. او یک برادر بزرگتر به اسم گرگ دارد. وقتی پنج سالش بود پدر و مادرش از هم جدا شدند. او گیتار را در دوران خردسالی شروع کرد. او در یک مصاحبه گفت که بهترین هدیه کریسمس او گیتارش بوده‌است. هوران در هفتمین فصل از مسابقه‌های "اکس فکتور" شرکت کرد. هوران آشکار کرد که والدینش هنگام یک سفر متوجه خواندنش شدند. او می گوید "خاله ام گفت که فکر کرده صدا از رادیو بوده است. دقیقا همین برای مایکل بوبله خواننده و پدرش اتفاق افتاده است. او قهرمان من است و من خوشحالم که داستانی شبیه هم داریم." او طرفدار گروه های راک "د ایگلز، بون جووی و د اسکریپت" است. او در سال 2012 آشکار کرده که از پرنده ها وحشت دارد زیرا در کودکی توسط یک کبوتر موردحمله قرار گرفته بود.

لیام پین

لیام جیمز پین ،متولد شده در 29 آگست سال 1993. او در ولورهمپتون، میدلندز شمالی، انگلستان زندگی می‌کند. پدر او جف و مادرش کارن پین هستند. او دو خواهر بزرگتر از خود به اسم روت و نیکولا دارد. در چهار سالگی یکی از کلیه‌های او به دلیل زخمی و ناکارآمد شدن برداشته شد.اما در ماه آگست سال 2012 متوجه وجود کلیه دوم خود و سالم بودن آن شد. او زمانی که 14 سالش بود در فصل پنجم "اکس فکتور" شرکت کرد اما توسط سایمون کاول، در مرحله "خانه ی داوران" از مسابقه حذف شد. سایمون کاول به او گفت که دوسال دیگر برگردد. در فصل هفتم این مسابقه، پین شانس خود را دوباره امتحان کرد و از تمامی داورهای مسابقه جواب مثبت گرفت. او جاستین تیمبرلیک را یکی از بزرگ ترین الگوهای خود می داند.

هری استایلز

هری ادوارد استایلز ،متولد شده در 1 فوریه سال 1994. او کوچک ترین و خوشگل ترین عضو گروه است و نام گروه را هم او انتخاب کرده است او در هولمز چیپل، چشایر انگلستان به دنیا آمده است. مادر وی آن و پدرش دس استایلز نام دارند. او یک خواهر بزرگتر از خود به اسم جما دارد. وقتی هفت سالش بود مادر و پدرش از هم جدا شدند. اما چندی بعد مادر وی با رابین تویست ازدواج کرد. هری گفت "خیلی خوشحال" شد که تویست از مادرش خواستگاری کرد. از دوران کودکی به خوانندگی علاقه داشت. او رهبر گروه "اسکیمو سفید" بود. گروه آنها یکبار در یک مسابقه گروه‌ها شرکت کرد و برنده شد. استایلز در هفتمین فصل مسابقه‌های "اکس فکتور" شرکت کرد.او در نانوایی کار می کرد.هم چنین او به مدتی بسیار کوتاه با مجری تلویزیون کارولین فلک دوست بود که به علت تفاوت سنی نونزده سال باعث جنجال رسانه‌ای گسترده‌ای شد وی مدتی کوتاه با تیلور سوئیفت دوست بود ولی این دوستی خیلی کوتاه بود. هری استایلز در مسابقات تین چویس اواردز 2013 نامزد جذاب ترین پسر و بهترین لبخند شد که جایزه ی هر دو را هم گرفت و طرفداران بسیاری دارد.

لوییس تاملینسون

لوئی ویلیام تاملینسون ،متولد شده در 24 دسامبر سال 1991، با اسم لوئی تروی آستین. او در دنکاستر، جنوب یورکشایر، انگلستان زندگی می‌کند. مادر او جوانا پلستون و پدرش تروی آستین نام دارند. او 5 خواهر کوچک تر از خود به نام‌های جورجیا آستین(از سمت پدرش) شارلوت، فلیسیتی و دوقلوها دیسی و فیبی تاملینسون(از سمت مادرش) دارد. لوییس نام خانوادگی نا پدری خود مارک تاملینسون را برای خود انتخاب کرد. اما مادر وی و مارک تاملینسون در سال 2011 از هم جدا شدند. تاملینسون در هفتمین فصل مسابقه‌های "اکس فکتور" شرکت کرد. او بزرگترین عضو گروه است و به رابی ویلیامز، خواننده انگلیسی گروه "تیک دَت" به عنوان بزرگ ترین الگوی خود اشاره می کند. درحال حاضر او با دانش آموز دانشگاه منچستر، الِنور کالدر رابطه دارد. در سال 2013 او به عنوان فوتبالیست در تیم دنکاستر روورز قرار داد بست. هدف اصلی او برای عضویت در این تیم رساندن پول به مراکز خیریه است. تاملینسون قبل از عضویت در تیم دنکاستر روووز خودش تیمی تاسیس کرده بود. که این تیم هم جهت جمع آوری پول برای خیریه ساخته شده بود.

زین مالک از گروه خارج شد
زین مالک از گروه خارج شد
زین مالک از گروه خارج شد

زین جواد مالک ،متولد شده در 12 ژانویه سال 1993. او در وست لین، بردفورد، انگلستان زندگی می‌کند. او دارای مادر انگلیسی به اسم تریشیا و پدر پاکستانی به اسم یاسر مالک است. وی سه خواهر به اسم‌های دنیا، ولیحا و صفا دارد. مالک در هفتمین فصل از مسابقه‌های "اکس فکتور" شرکت کرد و برای داوران ترانه "بگذار به تو عشق بورزم" از ماریو را خواند. او با شرکت کننده ی اکس فکتور ربکا فرگوسن دوست بود که به علت تفاوت سنی شش ساله باعث جنجال بسیاری شد. رابطه ی آن ها بعد از چهار ماه با هم بودن به اتمام رسید. همچنین مالک دوستی کوتاه مدتی را با عضو گروه بل آمی، جنیوا لین داشت. در آپریل سال 2012 مالک رابطه اش با پِری ادواردز، عضو گروه لیتل میکس آغاز کرد. در تاریخ 18 آگست 2013 مالک و ادواردز نامزد کردند. زین که همراه با گروه از سال 2010 شروع به فعالیت نموده بود، سال 2015 از وان دایرکشن جدا شد.

 

آلبوم‌ها

Four - سال 2014

Midnight Memories - سال 2013

Take Me Home - سال 2012

Up All Night - سال 2011

 

تورها

On the Road Again Tour - 2015

Where We Are Stadium Tour - 2014

Take Me Home tour - 2013

Up All Night Tour 2011 - 2012

 

فیلم ها

The X Factor series 7 - finalists Up All Night: The Live Tour One Direction: This Is Us One Direction: Where We Are - The Concert Film

 

کتاب‌ها

One Direction: The Official Annual 2014 توسط انتشارات هارپر کالینز (2014)

One Direction : Where We Are - منتشر شد (2013)

One Direction: Our Band Our Story - منتشر شد (2013)

One Direction: The Official Annual 2012 توسط انتشارات هارپر کالینز (2012)

One Direction: Forever Young توسط انتشارات هارپر کالینز (17 فوریه سال 2011)

One Direction: The Official Annual 2012 توسط انتشارات هارپر کالینز (1 سپتامبر سال 2011)

Dare to Dream: Life as One Direction توسط انتشارات هارپر کالینز (15 سپتامبر سال 2011)
نظر خود را درباره «هواداران گروه وان دایرکشن + بیوگرافی» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
نمایش نظرات بیشتر