مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  7351 
3 نظر
3 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی امید نوروزی

بیوگرافی امید نوروزی

نام  ونام خانوادگی : امید حاجی نوروزیمتولد : 29 بهمن 1364سمت : کشتی گیرقد : 174 سانتی مترزندگیامید حاجی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

نام  ونام خانوادگی : امید حاجی نوروزی

متولد : 29 بهمن 1364

سمت : کشتی گیر

قد : 174 سانتی متر

درباره امید نوروزی

امید حاجی نوروزی متولد شهر لندن در وزن 60 کیلوگرم و مدالهای طلای قهرمانی جهان 2011 استامبول و بازی‌های آسیایی 2010 گوانگ‌ژو را نیز کسب کرده‌است. 

بازیهای آسیایی 2010 گوانگجو

در بازی‌های آسیایی 2010 گوانگ‌ژو پس از شکست ریوتارو ماتسوموتو از ژاپن نایب قهرمان جهان، ژن جی از چین و جوماشف از ازبکستان در فینال جونگ جی هیون از کره جنوبی را شکست داد و اولین کشتی گیر ایرانی لقب گرفت که روی سکوی نخست بازی‌های آسیایی گوانگجو ایستاد.

مسابقات جهانی استانبول 2011

در مسابقات جهانی استانبول 2011، پس از استراحت در دور اول، مقابل کنستانتین بالیتسکی از اوکراین، زائور کورماگومدوف از روسیه، جیانگ شنگ از چین و جونگ جی هیون قهرمان المپیک آتن از کره جنوبی پیروز شد و به فینال رسید.

 حریف او در مبارزه پایانی، آلمات کبیسبایف از قزاقستان و قهرمان سال 2011 آسیا بود نوروزی در این مسابقه که در سالن سینان اردم استانبول برگزار شد، اگرچه تایم دوم را با نتیجه 4-0 واگذار کرد اما وقت‌های اول و سوم را با برتری 2 بر صفر و 6 بر 5 پشت سر گذاشت. و قهرمان جهان شد.

المپیک تابستانی لندن 2012

دوشنبه 16 مرداد 91 در ورزشگاه اکس‌سل لندن امید نوروزی با شکست جیانگ شنگ از چین، ایوو آنجلف از بلغارستان، المت کبیسپایف، نایب قهرمان جهان و قهرمان آسیا از قزاقستان و ریوتارو ماتسوموتو از ژاپن به دیدار فینال وزن 60 کیلوگرم کشتی فرنگی راه یافت و با شکست دادن رواز لاشکیاز گرجستان مدال طلای المپیک لندن را تصاحب کرد.

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره بیوگرافی امید نوروزی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بیوگرافی امید نوروزی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید