ابطال کارت سوخت خودروها و موتورسیکلت‌های فرسوده | آسمونی
کد مطلب: 48775 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ابطال کارت سوخت خودروها و موتورسیکلت‌های فرسوده

ابطال کارت سوخت خودروها و موتورسیکلت‌های فرسوده

سخنگوی شرکت ملی نفت فرآورده‌های نفتی گفت: براساس مصوبه هیات دولت خودروهای بالای 25 سال و موتورسیکلت‌های بالای 10 سال کارت سوخت به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هشدار درباره سایت‌های جعلی ثبت‌ نام کارت سوخت - Warning about fake fuel card registration sites
هشدار درباره سایت‌های جعلی ثبت‌ نام کارت سوخت - Warning about fake fuel card registration sites

فاطمه کاهی با بیان این‌که براساس آیین‌نامه هیات دولت خودروهای دارای شرایط فرسودگی نه تنها کارت سوخت‌شان ابطال می‌شود، اظهار کرد:

برای این مساله کارگروهی تشکیل شده بود که در نهایت هیات دولت در مورد آن تصمیم‌گیری کرد. براساس آیین‌نامه هیات دولت خودروهای سواری شخصی با عمر 25 سال، سواری دولتی با عمر 15 سال، تاکسی با عمر 10 سال، مینی‌بوس با عمر 15 سال، اتوبوس درون شهری با عمر 10 سال، اتوبوس برون‌شهری با 15 سال، کامیون و کشنده با 15 سال عمر، وانت با 15 سال، موتورسیکلت با 10 سال و سایر وسائل نقلیه با گذشت 25 سال از تاریخ ساخت به عنوان خودروی فرسوده و از رده خارج محسوب می‌شوند.

براساس این تصمیم که از سال 1388 تاکنون جاری است تمام وسائل نقلیه‌ای که شامل این قانون می‌شوند امکان برخورداری از کارت سوخت را ندارند و باید از سهمیه آزاد بنزین استفاده کنند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ابطال کارت سوخت خودروها و موتورسیکلت‌های فرسوده فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «ابطال کارت سوخت خودروها و موتورسیکلت‌های فرسوده»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 8 = ?