مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  41390 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ویلچر آفرود هم طراحی شد

ویلچر آفرود هم طراحی شد

  فناوری آسمونی  __  Asemooni Tech از ویلچرهای معمولی تنها می‌توان در جاهایی که زمین نسبتاً صاف و هموار است...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
 

ویلچر آفرود هم طراحی شد
ویلچر آفرود هم طراحی شد

فناوری آسمونی  __  Asemooni Tech

از ویلچرهای معمولی تنها می‌توان در جاهایی که زمین نسبتاً صاف و هموار است استفاده کرد اما اخیراً یک شرکت نیوزیلندی، ویلچرهایی را توسعه داده‌اند که توسط آن افرادی که قادر به راه رفتن نیستند، بتوانند همانند انسان‌های عادی به دل طبیعت بروند.

به گزارش فناوری آسمونی ،  شرکت "Omeo Technology" اخیراً ویلچرهایی را توسعه داده که افراد را قادر می‌سازد تا توسط آن نه تنها به مکان‌هایی که تاکنون قادر نبودند بروند بلکه حتی در "مسابقات آفرود"(off-road) نیز شرکت کنند.

ویلچر مذکور "Omeo Evolution 1" نام دارد و دارای دو چرخ است. ویلچر یاد شده مجهز به موتورهای قدرتمند برای تردد از شیب‌ها و سربالایی‌ها است و حتی قابلیت چرخش نیز دارد.

این ویلچر را می‌توان توسط یک جوی استیک کنترل کرد. این قابلیت اجازه می‌دهد تا کاربر به صورت کاملا آزاد بتواند دستگاه را کنترل کند و بتواند کارهای دیگری مانند شکار و ماهیگیری را نیز انجام دهد.

از دیگر ویژگی‌های این ویلچر می‌توان به داشتن چراغ‌های ال.ای.دی، شارژر یو اس بی، محفظه ذخیره سازی(storage compartment) و نگه دارنده فنجان اشاره کرد. تمام تجهیزات این ویلچر مقاوم در برابر آب است.

منبع: ISNA
مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره ویلچر آفرود هم طراحی شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ویلچر آفرود هم طراحی شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید