کد مطلب: 26433 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رسمی؛ فرهاد مجیدی مربی تیم نوجوانان اسپانیول نشد

رسمی؛ فرهاد مجیدی مربی تیم نوجوانان اسپانیول نشد

تقریبا یک ماه پیش خبری در مورد مربیگری فرهاد مجیدی در رده های پایه اسپانیول در برخی رسانه ها و فضای مجازی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

رسمی؛ فرهاد مجیدی مربی تیم نوجوانان اسپانیول نشد
رسمی؛ فرهاد مجیدی مربی تیم نوجوانان اسپانیول نشد

تقریبا یک ماه پیش خبری در مورد مربیگری فرهاد مجیدی در رده های پایه اسپانیول در برخی رسانه ها و فضای مجازی مطرح شد اما اعلام رسمی لیست کادر فنی تمامی تیمهای پایه توسط باشگاه اسپانیایی نشان می دهد که این خبر صحت نداشته است.

به گزارش آسمونی، انتشار عکس فرهاد مجیدی با برخی از مدیران باشگاه اسپانیول با شایعاتی در مورد فعالیتش در رده های پایه باشگاه اسپانیول همراه شد. وی در سالهای اخیر به عنوان استعدادیاب اسپانیول در خاورمیانه فعالیت کرده اما ورودش به عرصه مربیگری می توانست یک تغییر مهم در زمینه فعالیت های وی باشد. به همین خاطر چنین شایعه ای با بازتاب گسترده ای همراه شد اما مشخص شدن لیست رسمی تیمهای پایه اسپانیول نشان می دهد که این خبر صحت نداشته است.

اسپانیول در رده های پایه  یازده تیم از رده زیر هشت سال تا زیر 19 سال دارد که مربیان همه این تیم ها را اسپانیایی ها تشکیل می دهند. با توجه به این که در فوتبال اسپانیا مرسوم است که مربیان رده های پایه یا اسپانیایی باشند (تا خود را برای حضور در تیمهای سنین بالاتر آماده کنند) یا ستاره های سابق باشگاه ها (مثل زیدان و سانتیاگو سولاری در رئال مادرید) خبر حضور فرهاد مجیدی در اسپانیول در نوع خود عجیب به نظر می رسید.

 با بررسی تمامی یازده تیم رده های پایه اسپانیول، مشخص است  که خبری از فرهاد مجیدی در رده های پایه اسپانیول نیست و وی صرفا به فعالیتش به عنوان استعدادیاب تیم اسپانیایی ادامه می دهد.به طور مثال گارسیا کالدوچ (سرمربی)، جرارد برنگر (کمک مربی)، آلوارو مارتینز (فیزیوتراپ) و پابلو لوپز (سرپرست) کادر فنی تیم زیر 16 سال اسپانیول را تشکیل می دهند.

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «رسمی؛ فرهاد مجیدی مربی تیم نوجوانان اسپانیول نشد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 8 = ?