کد مطلب: 48271 درج نظر
مجموعه Microsoft Office برای اندروید

مجموعه Microsoft Office برای اندروید

شرکت بزرگ مایکروسافت به تازگی نسخه جدید و بتای آفیس را برای کاربران اندروید منتشر کرده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

استفاده از آفیس در اندروید

شرکت بزرگ مایکروسافت به تازگی نسخه جدید و بتای آفیس را برای کاربران اندروید منتشر کرده است که تمامی ابزار های ضرور آفیس را در خود جای داده است. این ابزار ها عبارتند از:
1- Word
2- Excel
3- PowerPoint
و ابزار های دیگر این مجموعه 
در حقیقت نام این مجموعه نیز Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint & more است.  همانطور که انتظار می رود این برنامه به شما این امکان را می دهد تا اسناد مختلف را بر روی تلفن همراه یا تبلت خود ایجاد کنید. همچنین این قابلیت در این نرم افزار وجود دارد تا شما به همراه دوستان یا همکاران خود بر روی اسناد مشخصی کار و همکاری کنید؛ همانند Google Docs. یکی از ویژگی های جالب و مفید این نرم افزار قابلیت ایجاد فایل PDF از عکس ها و تصویر هاست. همچنین با این نرم افزار می توانید فایل های Word، Excel، PowerPoint را به PDF تبدیل کنید. این نرم افزار همچنین به شما امکان می دهد تا نامه را با انگشت خود امضا کرده و برای دیگران ارسال کنید. این مجموعه هم اکنون در گوگل پلی موجود می باشد. البته ممکن است در نسخه های ابتدایی کمی دچار مشکل باشد.

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «مجموعه Microsoft Office برای اندروید»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 3 = ?