کد مطلب: 38675 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تذکر کتبی 25 نماینده تهران به وزیر کشور درباره تعلل در صدور حکم حناچی

تذکر کتبی 25 نماینده تهران به وزیر کشور درباره تعلل در صدور حکم حناچی

به گزارش آسمونی:یک عضو فراکسیون شوراهای مجلس گفت: امروز در صحن تذکری را به وزیر کشور آماده کردیم که به امضای...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:یک عضو فراکسیون شوراهای مجلس گفت: امروز در صحن تذکری را به وزیر کشور آماده کردیم که به امضای 25 نفر از نمایندگان استان تهران رسید و خواستیم ایشان تعللی در اجرای حکم شهردار تهران نداشته باشند و موارد مدنظر نمایندگان نیز بیان شد.

قاسم میرزایی نیکو در خصوص وضعیت شهردار منتخب تهران گفت: در کمیسیون شوراها توسط چند نماینده به اعضای شورا یادآور شدیم تا مستقیما در ارتباط با وزیر کشور به روند تایید حکم شهردار تهران جدیت دهند تا هرچه سریع‌تر تکلیف این موضوع مشخص شود.

وی ادامه داد: در همین راستا همچنین امروز در صحن تذکری را به وزیر کشور آماده کردیم که به امضای 25 نفر از نمایندگان استان تهران رسید و خواستیم ایشان تعللی در اجرای حکم شهردار تهران نداشته باشد و موارد مدنظر نمایندگان هم در این تذکر بیان شد.

این عضو کمیسیون شوراها در پاسخ به این سوال که اگر حکم شهردار امضا نشود و تذکر نمایندگان نیز ترتیب اثر داده نشود چه اقدامی صورت می‌گیرد، گفت: فکر نمی‌کنم به آن مرحله برسیم؛ با جمع‌بندی ما و تلاش خردمندان وزارت اطلاعات و وزارت کشور ان شاءالله این موضع در چند روز آینده مرتفع خواهد شد.

منبع: ایلنا

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «تذکر کتبی 25 نماینده تهران به وزیر کشور درباره تعلل در صدور حکم حناچی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 8 = ?