کد مطلب: 29953 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
پیش‌بینی نوستراداموس برای 2018؛ از وقوع بلایای طبیعی تا آغاز جنگ جهانی سوم

پیش‌بینی نوستراداموس برای 2018؛ از وقوع بلایای طبیعی تا آغاز جنگ جهانی سوم

به گزارش آسمونی:پیشگویی‌های نوستراداموس مبین آن است که سال 2018 یکی از بدترین سال‌ها در تاریخ جهان خواهد...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
پیش‌بینی نوستراداموس برای 2018؛ از وقوع بلایای طبیعی تا آغاز جنگ جهانی سوم
پیش‌بینی نوستراداموس برای 2018؛ از وقوع بلایای طبیعی تا آغاز جنگ جهانی سوم


به گزارش آسمونی:پیشگویی‌های نوستراداموس مبین آن است که سال 2018 یکی از بدترین سال‌ها در تاریخ جهان خواهد بود زیرا در آن بلایای طبیعی، فروپاشی اقتصاد و آغاز جنگ جهانی سوم به وقوع خواهد پیوست.

پیشگویی‌های نوستراداموسمبین آنست که سال 2018 یکی از بدترین سال‌ها در تاریخ جهان خواهد بود زیرا در آن بلایای طبیعی، فروپاشی اقتصاد و آغاز جنگ جهانی سوم به وقوع خواهد پیوست.

برخی از مهمترین پیش‌بینی‌های وی برای سال 2018 از این قرار است:

1- جنگ جهانی سوم

به گفته وی جنگی میان دو قدرت جهانی آغاز خواهد شد و به مدت 27 سال به طول می‌انجامد. بر این اساس برخی از مفسران پیش‌بینی می‌کنند چین، روسیه و کره شمالی علیه ایالات متحده متحد خواهند شد.

2- فوران آتشفشان

یک آتشفشان در ایتالیا موجب لرزیدن زمین هر 5 دقیقه یکبار خواهد شد و دست کم 6 هزار نفر کشته خواهند شد.

در اوایل سال 2016 به بیش از 1.5 میلیون نفر از ساکنان ناپولی هشدار داده شد که در منطقه پرخطر ابرآتشفشانی هستند که هر لحظه امکان دارد با فوران آن یک فاجعه جهانی رخ دهد.

3- زمین لرزه هولناک

به نظر می‌رسد نوستراداموس وقوع بلایای طبیعی در ایالات متحده را پیش‌بینی کرده است. یک زمین لرزه مناطق غربی آمریکا را خواهد لرزاند و قدرت آن به اندازه‌ای خواهد بود که اثر آن در سرزمین‌های سراسر جهان احساس خواهد شد.

بررسی‌های زمین‌شناختی در آمریکا نشان می‌دهد در سال 2016 مجموعه‌ای از لرزش‌های متوسط در دو مسیر پرخطر کالیفرنیا ثبت شده که نشان می‌دهد وقوع یک زلزله مهیب با قدرت 8 ریشتر یا بیشتر در این منطقه مدت زمان زیادی است که به تعویق افتاده است. از این رو در فاصله 60 مایلی ساحل اقیانوس آرام از کالیفرنیای شمالی تا ونکوور شهرهای اصلی همچون پورتلند، سیاتل و ونکوور در خطر سونامی عظیمی قرار دارند که جان میلیون‌ها نفر و زیرساخت‌های شهری را تهدید می‌کند.

4- ستاره دنباله‌دار

با مشاهده یک ستاره دنباله‌دار در آسمان، یک خشونت بزرگ درخواهد گرفت. تروریسم هسته‌ای و فجایای طبیعی سیاره ما را به ویرانی خواهد کشید.

درحالی‌که پذیرفته شده است که روزی یک ستاره دنباله‌دار زمین را تهدید خواهد کرد، ناسا می‌گوید دست کم در صد سال آینده چنین تهدیدی وجود نخواهد داشت.

5- فروپاشی اقتصاد

نوستراداموس می‌گوید: «ثروتمند چندین بار می‌میرد.» این گفته وی اینگونه تعبیر شده است که در نتیجه جنگ جهانی سوم و در اثر فجایع طبیعی بسیار، اقتصاد جهانی از هم خواهد پاشید.

6- انسان 200 ساله

با وجود پیشگویی‌های متعدد نوستاراداموس که سرنوشت بدی را برای ساکنان زمین در سال 2018 پیش‌بینی کرده است، این مورد غیرمحتمل به نظر می‌رسد. با این حال وی گفته است: «پیشرفت علم پزشکی به جایی خواهد رسید که طول عمر دست کم 200 سالگی مورد انتظار خواهد بود». این گفته وی اینگونه تعبیر شده است که مثلاً یک فرد 80 ساله، مانند یک انسان 50 ساله به نظر خواهد رسید.

از دیگر پیش‌بینی‌هایی که برای سال 2018 مطرح شده، توانا شدن انسان برای تکلم با حیوانات، مردمانی که برای بچه‌دار شدن نیازمند مجوز یا گواهینامه خواهد بود، ناپدید شدن تفاوت‌های زبانی، آتش‌سوزی‌های جنگلی در اثر گرمای جهانی و پایان مالیات در غرب است.

گفته می‌شود نوستراداموس غیبگوی فرانسوی که در سال 1566 از دنیا رفت، خیزش ناپلئون و هیتلر، واقعه 11 سپتامبر و ظهور داعش را به درستی پیش بینی کرده بود و تاکنون 50 درصد از پیشگویی‌های او به حقیقت پیوسته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «پیش‌بینی نوستراداموس برای 2018؛ از وقوع بلایای طبیعی تا آغاز جنگ جهانی سوم»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 6 = ?