ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  45410 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جام ملت های آفریقا ؛ مرحله یک هشتم نهایی ؛ شیرهای کامرون ، مغلوب عقاب های نیجریه

جام ملت های آفریقا ؛ مرحله یک هشتم نهایی ؛ شیرهای کامرون ، مغلوب عقاب های نیجریه

یک هشتم نهایی جام ملتهای آفریقا / اختصاصی ورزشی آسمونی - مهدی زارعیشیرهای کامرون در سه دقیقه مغلوب عقاب های...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تیمهای فوتبال نیجریه و کامرون در سومین دیدار از مرحله یک هشتم نهایی جام ملتهای آفریقا در برابر هم قرار گرفتند. این دو تیم در حالی رودر روی هم می ایستادند که نیجریه با دو برد و یک باخت و پایین تر از ماداگاسکار در گروه خود دوم شده بود و کامرون هم با یک برد و دو مساوی عنوان دوم گروه خود را از آن خود ساخته بود. آسمونی ، پیش از آن که جاشوا بوندو داور اهل بوتسوانا سوت آغاز مسابقه را به صدا در آورد، مقایسه بهترین های کامرون و نیجریه نشان از رقابت پایاپای و نزدیک دو تیم می داد.

در این مسابقه نیجریه خیلی زود به گل دست یافت. این گل توسط اودیون ایگهالو در دقیقه 19 و روی اشتباه مدافع کامرون حاصل شد. توپ ایگهالو در میانه میدان به مدافع حریف خورد و با تغییر جهت وارد دروازه شد. در ادامه کامرون به مرور بهتر ظاهر شد و با دو گلی که توسط استفانه باهوکن(41) و کلینتون انجیه(44) به ثمر رساند نیمه اول را به سود خود خاتمه داد. در نیمه دوم این اتفاق به شکلی مشابه برای نیجریه افتاد. ابتدا اودیون ایگهالو در دقیقه 63 بازی را به تساوی کشاند و لحظاتی بعد و در دقیقه 66 آلکس ایوبی موفق شد سومین گل را وارد دروازه کامرون کند. به این ترتیب نیجریه(3-2) برنده شد و باید در مرحله بعد به مصاف آفریقای جنوبی برود.

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره جام ملت های آفریقا ؛ مرحله یک هشتم نهایی ؛ شیرهای کامرون ، مغلوب عقاب های نیجریه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جام ملت های آفریقا ؛ مرحله یک هشتم نهایی ؛ شیرهای کامرون ، مغلوب عقاب های نیجریه» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید