کد مطلب: 25585 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بهنام بانی / پدیده جدید عرصه موسیقی پاپ کشور

بهنام بانی / پدیده جدید عرصه موسیقی پاپ کشور

خواننده جوان‌ و تازه‌کار موسیقی پاپ کشورمان (بهنام بانی) پس از یک رکوردشکنی عجیب در فروش بلیت...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

بهنام بانی / پدیده جدید عرصه موسیقی پاپ کشور
بهنام بانی / پدیده جدید عرصه موسیقی پاپ کشور

خواننده جوان‌ و تازه‌کار موسیقی پاپ کشورمان (بهنام بانی) پس از یک رکوردشکنی عجیب در فروش بلیت کنسرت‌هایش برای اولین بار به صورت زنده به روی صحنه رفت.

 

بانی که چند ماهی است با انتشار چند تک آهنگ شاد به محبوبیت ویژه‌ای در میان جوانان علاقه‌مند موسیقی رسیده، شامگاه 21 مردادماه طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران به رهبری ارکستر «حامد برادران» به اجرای قطعات پرطرفدارش همچون «چی بگم»، «من یه دیوونم»، «همه دنیام»، «عاشقم کرده»، «اخماتو وا کن»، «علافه خاص» و قطعه جدیدتر «بسمه» پرداخت.

 

اعضای ارکستر این خواننده جوان به رهبری و سرپرستی حامد برادران را علیرضا ثنایی، میلاد جوزی، علیرضا الیاسوند، اکبر شهریاری، هومن آزما، صالح کیوان، احسان رنجور، کیان دارات و هادی جداری تشکیل می‌دهند.

 

شایان ذکر است که کنسرت بهنام بانی به تهیه‌کنندگی موسسه آوای فروهر به مدیریت محمد حاتم پور برگزار می‌شود و این خواننده در ادامه 25، 26، 28 و 29 مردادماه نیز روی صحنه خواهد رفت.

منبع نیک موزیک

: برای دریافت مشاوره درباره بهنام بانی / پدیده جدید عرصه موسیقی پاپ کشور فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوای بخش وب گردی صرفاً جنبه اطلاع رسانی دارد و انتشار آن به معنی تایید محتوا نمیباشد، لذا مسئولیت محتوای ارائه شده و استفاده از خدمات و محصولات آن بر عهده مجموعه آسمونی نمیباشد.

نظر خود را درباره «بهنام بانی / پدیده جدید عرصه موسیقی پاپ کشور» در کادر زیر بنویسید :

3 + 7 = ?