کد مطلب:  45336 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شناورهای جدید مرزبانی در جنوب کشور مستقر می شود

شناورهای جدید مرزبانی در جنوب کشور مستقر می شود

فرمانده مرزبانی ناجا از استقرار شناورهای جدید در جنوب کشور خبر داد و گفت: به‌زودی این شناورها در آبهای جنوب کشور به‌منظور کنترل دریایی و مبارزه با مهاجمان مستقر می‌شود‌‌.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شناورهای جدید مرزبانی در جنوب کشور مستقر می شود - New maritime vessels will be deployed in the south
شناورهای جدید مرزبانی در جنوب کشور مستقر می شود - New maritime vessels will be deployed in the south
شناورهای جدید مرزبانی در جنوب کشور مستقر می شود - New maritime vessels will be deployed in the south

به گزارش آسمونی:سردار قاسم رضایی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده مرزبانی استان گیلان اظهار کرد: اقتدار رهبر معظم انقلاب اسلامی و الهام گرفتن مدیریتی مسئولان بلندپایه کشورهای همسایه ایران از منش و درایت ایشان کاملاً مشهود است.فرمانده مرزبانی ناجا بر لزوم قدردانی از جانفشانی‌های شهدا و ولی امر مسلمین تأکید کرد و افزود: انقلاب اسلامی بر اعتلای اقتدار امت و امام (ره) استوار است و این اقتدار و استواری باید باید توسط مردم تداوم یابد.

وی با اشاره به ارتباط عمیق مرزبانان با مرزنشینان اظهار داشت: اگر امروز در گیلان شاهد رشد و شکوفایی هستیم به برکت وجود و تعامل مرزبانان این استان با مرزنشینان داخلی و ارتباط دیپلماتیک با کشور همسایه است.

رضایی با اشاره به وجود کشور افغانستان به عنوان بزرگ‌ترین کشور تولیدکننده مواد مخدر در همسایگی ایران گفت: با توطئه استکبار، مرزهای شرقی ایران درگیر مبارزه با موادمخدر است و میزان تولیدمواد مخدر در این کشورها رو به افزایش است.فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: برای جلوگیری از ورود کالای قاچاق، اقلام غیرفرهنگی و سایر اقلام غیرمجاز، مرزبانان در دوردست‌ترین نقطه مرزی حضور دارند و در این راه هزاران شهید را برای دفاع از اسلام و انقلاب تقدیم کرده است.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس در مرزبانی همچنان ادامه داد، افزود: درگذشته توپ و تفنگ در خط دفاع وجود داشت اما امروزه به حول و قوه الهی توپ و تانک وجود ندارد اما باید روح معنوی در مرزها تقویت شود.

رضایی با تقدیر از مجلس شورای اسلامی و دولت در حمایت از مرزبانان گفت: باید ساخت ابنیه مرزی، شهرکهای مسکونی و زیرساختها برای مرزبانان در کشور تقویت شود.

فرمانده مرزبانی ناجا از استقرار شناورهای جدید دریایی در جنوب کشور خبر داد و افزود: به‌زودی این شناورها در آبهای جنوب کشور به‌منظور کنترل دریایی و مبارزه با مهاجمان مستقر می‌شود‌‌.

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) مبنی بر اینکه مرز ناموس کشور است، تصریح کرد: به فرموده ایشان مسئولان باید به سراغ مرزها بروند و گرنه مرزها به سراغ مسئولان می‌آیند که این نشان از اهمیت مرزها در قانون اساسی دارد.

رضایی با اشاره به تصویب طرح جامع مرزبانی توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) طی هفته گذشته، گفت: اجرای این طرح به نیروی انتظامی سپرده‌ شده و 26 دستگاه در این امر خطیر مرزبانی را یاری می‌کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره شناورهای جدید مرزبانی در جنوب کشور مستقر می شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شناورهای جدید مرزبانی در جنوب کشور مستقر می شود» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید