کد مطلب:  54924 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ساعات جدید معاملات بورس اعلام شد

ساعات جدید معاملات بورس اعلام شد

مدیر عامل بورس اوراق بهادار تهران گفت: ساعت معاملات صنایع فلزی، پتروشیمی‌ها، پالایشگاه‌ها و صنایع خودرویی در هفته‌های آتی تغییر خواهند کرد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : علی صحرایی مدیر عامل بورس اوراق بهادار در خصوص تعییر روند ساعات معاملات بورس در هفته های پیش رو اظهار کرد: طی تغییراتی که قرار است ما در نرم افزارها ایجاد کنیم برای کاهش این تاخیرهایی که در ارسال سفارش رخ می دهد و سرمایه گذاران در برابر آن واکنش منفی دارند، عرضه صنایع در بورس با تغییراتی در زمان مواجه خواهد شد. عمده معاملات گروه‌ها از ساعت 8:30 تا 11 و گروه صنایع بزرگ نیز از ساعت 11 تا 13 انجام می‌شود، البته از روز قبل اطلاع رسانی می‌شود که چه صنایعی در چه بازه زمانی معاملات می‌شود.

او بیان کرد: معاملات نیز طبق روال همیشه از هشت و نیم آغاز می شود و قطع به یقین تا ساعت 15 ادامه خواهد داشت ولی این قاعده قرار نیست برای همه شرکت ها اجرا شود. ما در حال حاضر چهار صنعت داریم که فشار بیشتری را بر سامانه می آورد که در این راستا می توانیم به صنایع فلزات، پتروشیمی ها، پالایشگاه ها و خودرویی ها اشاره کنیم.

مدیر عامل بورس اوراق بهادار تصریح کرد: برنامه دیگری که داریم در راستای تقویت زیر ساخت سامانه بورس تهران که روی یک سخت افزار است اما قرار است از یک اینجنی به دو اینجنی تغییر یابد که همین کمکی در راستای موازی سازی معاملات است.

صحرایی در خصوص ورود 140 شرکت سرمایه گذار تا پایان سال اظهار کرد: هر شرکتی که قرار است در بورس پذیرش شود باید شرایط پذیرش را داشته باشد علاوه بر این 140 شرکت ، شرکت های سرمایه گذاری استانی نیز قرار است تا پایان مرداد وارد عرصه بازار سرمایه شوند.

: برای دریافت مشاوره درباره ساعات جدید معاملات بورس اعلام شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ساعات جدید معاملات بورس اعلام شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید