کد مطلب: 37406 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
هلند 3 – 0 آلمان ؛ لاله های نارنجی باعث خداحافظی یواخیم لوو ؟!

هلند 3 – 0 آلمان ؛ لاله های نارنجی باعث خداحافظی یواخیم لوو ؟!

تیم هلند شب گذشته توانست با نمایش یک بازی برتر تیم آلمان را در هم بشکند . به گزارش آسمونی ، در چارچوب رقابت...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]
تیم هلند شب گذشته توانست با نمایش یک بازی برتر تیم آلمان را در هم بشکند .

به گزارش آسمونی ، در چارچوب رقابت های لیگ ملت های اروپا ، آلمان و هلند شب گذشته به دیدار هم رفتند که در نهایت تیم هلند موفق شد در خانه به پیروزی پر گل سه بر صفر برسد .

نیمه اول

در همان ابتدای بازی و در دقیقه 2 ممفیس دپای روی فرار عالی خود میتوانست صاحب توپ شود که خروج به موقع مانوئل نویر مانع از باز شدن دروازه تیم آلمان شد . تیم هلند که با حضور فن دایک در خط دفاعی منسجم تر ظاهر شده بود اجازه حمله به تیم آلمان را نمیداد و آلمان ها علی رغم در اختیار داشتن توپ نمیتوانستند راهی به دروازه پیدا کنند .

در دقیقه 10 توماس مولر روی پاس تونی کروس میتوانست دروازه را باز کند که دروازه بان دوم تیم بارسلونا سیله سن مانع از باز شدن دروازه شد .اولین گل بازی در دقیقه 30 زده شد . ارسال کرنر از سمت چپ و در پی آن ضربه سر رایان بابل به توپ ، توپ به تیرک دروازه برخورد کرد و توپ برگشتی را ویرژیل فن دایک با ضربه سر به گل تبدیل کرد .

در ادامه هر دو تیم حملاتی بر روی دروازه هم داشتند ولی هیچ کدام به گل تبدیل نشد تا نیمه اول با تک گل فن دایک به پایان برسد .

نیمه دومدر نیمه دوم حضور لروی سانه باعث شدت گرفتن و سرعت بخشیدن به خط حمله ژرمن ها شد . در دقیقه 65 سانه در موقعیت عالی گل زنی قرار گرفت ولی ضربه او با اختلاف اندکی از کنار دروازه به بیرون رفت . حملات دو تیم در نیمه دوم بیشتر شد و تیم هلند موقعیت های گلزنی بیشتری داشت که از دست رفت .در نهایت در دقیقه 86 روی فرار سریع پرومس و پاس او برای دپای ، این بازیکن را تک به تک با دروازه بان قرار داد و ضربه دپای بعد از برخورد به نویر راهی دروازه شد . تیم آلمان که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت سراپا حمله شد ولی این تیم هلند بود که موقعیت های گلزنی بهتری خلق میکرد . بار دیگر در دقیقه 91 دپای میتوانست گل زنی کند ولی ضربه این بازیکن به تیرک افقی دروازه برخورد کرد و به گل تبدیل نشد .

سرانجام گل سوم در دقیقه 93 به ثمر رسید . ارسال بلند توپ به واینالدوم رسید و این بازیکن با فریب بازیکن روبرویش با یک ضربه دقیق دروازه نویر را برای بار سوم باز کرد .

این باخت بد ترین نتیجه تیم آلمان بعد از سال 2006 و باخت 4 بر 1 مقابل ایتالیا بود . بعد از سال 2006 تیم آلمان تا کنون با اخلاف بیش از دو گل نباخته بود که در بازی دیشب این اتفاق افتاد و ژرمن ها سه بر صفر مغلوب تیم هلند شدند .

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «هلند 3 – 0 آلمان ؛ لاله های نارنجی باعث خداحافظی یواخیم لوو ؟!»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 3 = ?