کد مطلب:  55139 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خشم نتانیاهو از شکست آمریکا در شورای امنیت بر سر تحریم تسلیحاتی ایران

خشم نتانیاهو از شکست آمریکا در شورای امنیت بر سر تحریم تسلیحاتی ایران

نخست وزیر رژیم صهیونیستی عدم تصویب پیش نویس قطعنامه ارائه شده از سوی آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران را شرم آور خواند.

 

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پی شکست آمریکا در شورای امنیت با عدم تصویب پیش نویس قطعنامه ای که برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران ارائه کرده بود، در پیامی توییتری نوشت: تصمیم شورای امنیت سازمان ملل برای عدم تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران، شرم آور است.

نتانیاهو در ادامه مدعی شد که آن چه تروریسم و خصومت ایران می‌خواند، صلح منطقه و تمام جهان را تهدید می کند. شورای امنیت به جای مخالفت با فروش تسلیحات، به این کار تشویق می کند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین در پی انزوای دیپلماتیک آمریکا، مطرح کرد که ما به همکاری نزدیک با آمریکا و کشورهای منطقه برای ممانعت از آن چه خصومت ایران می‌خواند، ادامه خواهیم داد. اسرائیل در برابر هر کسی که بخواهد امنیت آن را تضعیف کند، با تمام قدرت عمل خواهد کرد.

اظهارات نتانیاهو در پی این مطرح می شود که تلاش آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران در شورای امنیت با شکست مواجه شد. در رای گیری دو شب گذشته در شورای امنیت پیش نویس قطعنامه ای که آمریکا برای تمدید این تحریم ارائه کرده بود با کسب 2 رای مثبت، 2 رای منفی و 11 رای ممتنع رد شد.

: برای دریافت مشاوره درباره خشم نتانیاهو از شکست آمریکا در شورای امنیت بر سر تحریم تسلیحاتی ایران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «خشم نتانیاهو از شکست آمریکا در شورای امنیت بر سر تحریم تسلیحاتی ایران» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید