کد مطلب:  51533  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ضرورت همراهی مردم در مقابله با کرونا / اجنتاب از سفرهای نوروزی

ضرورت همراهی مردم در مقابله با کرونا / اجنتاب از سفرهای نوروزی

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم باید نسبت به ویروس کرونا آگاه باشند و مراقبت های دقیق و پیشگیرانه ای به عمل آورند چراکه تنها راه مقابله با این ویروس، فعلا پیشگیری است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ضرورت همراهی مردم در مقابله با کرونا - Necessity of people companionship to confront Corona
ضرورت همراهی مردم در مقابله با کرونا - Necessity of people companionship to confront Corona
ضرورت همراهی مردم در مقابله با کرونا - Necessity of people companionship to confront Corona

به گزارش آسمونی : سید ابوالفضل موسوی با تاکید بر ضرورت تمرکز تمام دستگاه ها برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، بیان کرد: یکی از مسائل حائز اهمیت در شرایط کنونی کنترل ویروس کرونا است. برای کنترل این ویروس همراهی مردم ضروری است و قطعا دولت به تنهایی نمی تواند این ویروس را مدیریت کند.وی در ادامه اظهار کرد: امروز باید به سرعت از انتخابات عبور کنیم و آنچه که باید در اولویت تمام دستگاه ها باشد مدیریت ویروس کرونا است وگرنه ضربه اقتصادی و روحی سنگینی به کشور وارد خواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: جلسات مجلس از روز دوشنبه برای بررسی بودجه در سه شیفت برگزار خواهد شد و عملا فرصتی برای برگزاری جلسات کمیسیون ها نیست اما کمیسیون عمران سعی می کند تا نشستی را با مسئولان مربوط در حوزه حمل و نقل عمومی برای برررسی اقدامات انجام شده برای مقابله با گسترش این ویروس برگزار کند.

نماینده مردم یزد در مجلس تصریح کرد: مردم باید نسبت به این ویروس آگاه باشند و مراقبت های دقیق و پیشگیرانه ای به عمل آید. یکی از مهم ترین توصیه ها به مردم در شرایط کنونی خودداری از سفرهای نوروزی است. این ویروس به سرعت منتقل می شود و تنها راه مقابله با آن فعلا پیشگیری است.

این عضو فراکسیون امید مجلس در ادامه تاکید کرد: حتی‌الامکان مردم باید از مسافرت های غیر ضروری پرهیز کرده و در شرایط خاص نیز از وسایل شخصی استفاده کنند.وی گفت: واقعیت این است که این ویروس اکنون به شهرهای مختلف کشور رسیده است. در شهرهایی که هنوز از این ویروس مصون مانده اند باید اقداماتی برای جلوگیری از ورود این ویروس صورت گیرد.

موسوی افزود: بعضی از کشورها مرزهای خود را با ایران بسته اند و عملا مسافرت های خارجی به حداقل خواهد رسید. ما باید با برنامه ریزی صحیح مقابله با این ویروس را در داخل کشور مدیریت کنیم.

: برای دریافت مشاوره درباره ضرورت همراهی مردم در مقابله با کرونا / اجنتاب از سفرهای نوروزی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «ضرورت همراهی مردم در مقابله با کرونا / اجنتاب از سفرهای نوروزی» در کادر زیر بنویسید :

5 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید