کد مطلب:  18027 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ناظم الشریعه: تمام تمرکزمان بر روی بازی با روسیه است

ناظم الشریعه: تمام تمرکزمان بر روی بازی با روسیه است

95/07/06به گزارش آسمونی به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان :سرمربی تیم ملی فوتسال در کنفرانس مطبوعاتی پیش از...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
futsal
futsal

95/07/06

به گزارش آسمونی به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان :

سرمربی تیم ملی فوتسال در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار ایران و روسیه حضور یافت و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

محمد ناظم الشریعه-سرمربی تیم ملی فوتسال علت شرایط مطلوب تیم ایران و حضورتان در جمع 4 تیم برتر چیست؟ گفت: کمبود بازیهای تدارکاتی در مرحله گروهی باعث شد تا نتایج مطلوبی را کسب نکنیم. اما بازیهای مرحله گروهی برای ما تدارکات خوبی بود. بازیهای تیم ها را آنالیز کرده و بازیکنان را بازی به بازی آماده کردیم. ما با تیم برزیل سالها است که  مسابقه می دهیم و شرایطش را ارزیابی کرده ایم، همچنین توان بازیکنانمان از لحاظ ذهنی و جسمی در این دیدار به گونه ای بود که توانستیم پیروز میدان شویم.بازیکنانم بزرگ و قابل احترام هستند و پس از بازی برابر برزیل این موضوع به همگان ثابت شد. تیم آماده ای داریم و در هر بازی به میزبان آمادگی بازیکنان اضافه شد.

 

وی در ادامه درباره آمادگی ملی پوشان و تمرکزش برای دیدار مقابل روسیه و اینکه آیا نیم نگاهی به بازی فینال دارید، در ادامه بیان کرد: تیم کاملا آماده ای داریم و برای بازی با روسیه تمرینات خود را برگزار کرده ایم و تمام تمرکزمان در رقابت با این تیم است نه مرحله نهایی. 

 

سرمربی تیم ملی در پایان در پاسخ به اینکه کیفیت و نحوه بازی ایران برابر روسیه چگونه خواهد بود، گفت: تیم روسیه، تیم بسیار بزرگی است و نقاط ضعفشان در حمله را با استفاده از بازیکن برزیلی رفع کرده اند. ما با روسیه دائما بازی دوستانه انجام داده ایم و با نوع فوتسال آنها آشنا هستیم. رقابت دیرینه ای با این تیم داریم و آخرین بازی که با این تیم داشتیم سال گذشته بوده و فکر می کنم بازی بسیار زیبایی را در دیدار فردا از هر دو تیم شاهد باشیم.

: برای دریافت مشاوره درباره ناظم الشریعه: تمام تمرکزمان بر روی بازی با روسیه است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ناظم الشریعه: تمام تمرکزمان بر روی بازی با روسیه است» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید