کد مطلب:  12173 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 12 دقیقه
برنامه نود 4 آبان 1394

برنامه نود 4 آبان 1394

1394/08/05به گزارش آسمونی به نقل از وبسایت رسمی برنامه نود برنامه نود 4 آبان با محوریت پوشش مسابقات هفته نهم و دهم...
زمان مطالعه: 12 دقیقه
navad1394-08-04
navad1394-08-04

1394/08/05

به گزارش آسمونی به نقل از وبسایت رسمی برنامه نود برنامه نود 4 آبان با محوریت پوشش مسابقات هفته نهم و دهم لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت 22:30 از شبکه سه سیما آغاز شد.

عادل فردوسی پور در ابتدای برنامه اعلام کرد در برنامه امشب 11 مسابقه از لیگ برتر شامل هشت بازی از هفته نهم و سه بازی از هفته دهم همراه با آنالیز و پیش بازی هایی از دربی پخش خواهد شد.

مسابقه این برنامه به پیش بینی دربی هشتاد و یکم پایتخت اختصاص دارد که باید یک عدد دو رقمی را برای برنامه ارسال کنید، رقم اول تعداد گل های استقلال و رقم دوم تعداد گل های پرسپولیس.

90 درجه شامل مرور طنز مسابقات هفته نهم لیگ برتر پخش شد. 

خلاصه ای از آنچه در برنامه 4 آبان نود خواهید دید پخش شد. 

کلیپی از صحنه های زیبای هفته گذشته لیگ برتر پخش شد. 

مسابقه راه آهن و نفت تهران به عنوان اولین بازی هفته نهم پخش شد.

ترین های هفته نهم لیگ برتر بخش بعدی بود.

خلاصه و حواشی مسابقه سیاه جامگان و پرسپولیس در ادامه پخش شد. 

جدول لیگ و گلزنان و برنامه مسابقات لیگ مرور شد.

29 دقیقه پس از آغاز برنامه برای اولین بار آمار شرکت کنندگان در پیش بینی پخش شد که با شرکت 512 هزار نفر ، 47 درصد به برد پرسپولیس در دربی هشتاد و یکم رای دادند، 38 درصد برد استقلال و 15 درصد نتیجه مساوی.

گزارشی از صحبت های فرزند مرحوم مجید سبزی، شهرام سبزی درباره وضعیت خانواده وی پس از درگذشت پیشکسوت پرسپولیس پس از 10 سال و مقایسه آن با وضعیت خانواده هادی نوروزی پخش شد. فرزند مرحوم سبزی گلایه هایی از بدقولی های صورت گرفته به آنها درباره وعده های داده به این خانواده مطرح کرد. 

سبزی:خواهش می‌کنم خانواده نوروزی را له نکنید

پسر مربی فقید پیشین پرسپولیس از مسئولان این باشگاه خواست که بلایی که سر آنها آورده شده را سر خانواده مرحوم هادی نوروزی نیاورند. وی گفت: خدا کند باشگاه پرسپولیس با هانی نوروزی قرارداد نبندد. پرسپولیس در این مدت حدود هفت مدیرعامل عوض کرده است ولی دریغ از یک کاری که برایمان انجام داده باشند. قرار بود آقای انصاریفرد سال 84 طلب پدرم که حدود 50 میلیون تومان بود را بدهد که این اتفاق رخ نداد.

شهرام سبزی درباره کمک محمد رویانیان تصریح کرد: رویانیان واقعا دوست داشت حرکتی انجام بدهد. ایشان یک روز آمد یک کلیدی را نشان داد و عکس گرفت و خانه‌ای به ما داده شد ولی همه اینها در حد حرف و حدود 7، 8 ماه بود. بعد از مدتی، یک نفر زنگ زد و خودش را صاحبخانه معرفی کرد. او صحبتهایی کرد و ما گفتیم بهتر است اسباب و اثاثیه را جمع کنیم و برویم. واقعا در شان ما نبود که مدام تماس بگیرند و بگویند وسایلمان را جمع کنیم.

سبزی ادامه داد: خواهش می‌کنم خانواده هادی نوروزی را له نکنند. یک زمانی آبروی مرا برده بودند. من حتی نمی‌توانستم به دانشگاه بروم چون می‌گفتند خانواده سبزی نیاز به کمک نقدی و غیر نقدی دارد. الان هانی نوروزی را با خودشان به این ورزشگاه و آن ورزشگاه می‌برند. با این کار این بچه احساس نا امنی می‌کند. اینها کار قشنگی نیست. یا مثلا می‌گویند با هانی قرارداد می‌بندند. خدا کند نه با هانی قرارداد ببندند و نه او را به ورزشگاه ببرند. خانواده نوروزی بیش از هر چیزی نیاز به دریافت مطالبات هادی دارند نه چیز دیگری.

پس از پخش این گزارش سعید شیرینی سرپرست سابق پرسپولیس با برنامه تماس گرفت و اعلام کرد در زمان مدیریت رویانیان برای این خانواده یک منزل اجاره شد و قرار شد سال بعد مسکن مهر برای آنها تهیه شود که عمر مدیریت رویانیان به این امر کفاف نداد.

گزارشی از مراحل پایانی ساخت و تکمیل ورزشگاه مدرن امام رضا(ع) مشهد پخش شد. 

خلاصه و حواشی مسابقه تیم های صبای قم و فولاد خوزستان پخش شد. 

مسابقه تیم های استقلال تهران و خوزستان بازی بعدی بود که روی آنتن رفت. 

ابراهیم میرزابیگی به عنوان کارشناس داوری به برنامه اضافه شد و قرعه کشی مسابقه پیام کوتاه هفته قبل به کمک او انجام شد.

داوری مسابقات پخش شده مورد بررسی قرار گرفت که میرزابیگی درباره بازی سیاه جامگان و پرسپولیس گفت: در صحنه سرنگونی طارمی هیچ برخوردی انجام نشد و اگر هم برخوردی هست خود طارمی پایش را گیر انداخته و پنالتی نبود، کارت زرد او هم درست بود. گل سیاه جامگان هم مشکوک بود به این که پرتاب اوت به اشتباه به نفع سیاه جامگان اعلام شده و توپ به سر بازیکن سیاه جامگان برخورد کرده که تشخیصش ممکن نبود.

میرزابیگی درباره مسابقه صبا - فولاد گفت: بازیکن فولاد برای خطای کف پا روی آرام طبع باید کارت زرد دریافت می کرد و کارت قرمز هم نیازی نداشت. زمین خوردن بازیکن فولاد در محوطه جریمه صبا هم برخورد طبیعی بوده و و ادامه بازی صحیح بود.

کارشناس برنامه نود درباره مسابقه استقلال تهران و خوزستان گفت: در دقایق آخر مسابقه بازیکن استقلال در محوطه جریمه با دست شکم بازیکن استقلال خوزستان را گرفت و باید یک ضربه پنالتی برای استقلال خوزستان اعلام می شد که نشد. 

تقویم نود و مرور اتفاقات نوستالژیک فوتبال مصادف با هفته جاری پخش شد. آشتی کنان صوری علی دایی و علی کریمی در سال 87، 4 آبان 1326 اولین گل تاریخ فوتبال ایران در شکست سه بر یک برابر ترکیه توسط امیر مسعود برومند، روز جهانی تصویربرداری با تلفن همراه، صعود سپاهان و ذوب آهن به فینال رقابت های باشگاه های آسیا در سال های 86 و 89 و ... از جمله بخش های تقویم این هفته بود.

سایت برنامه نود و بخش های مختلف آن بررسی شد. از جمله بخش های سایت گزارش تکان دهنده درباره هبه کردن تیم ها به هیئت های استانی بود که در برخی موارد با قیمت های 400 تا 500 میلیون تومانی خرید و فروش شده و شائبه خرید برای انتخابات فدراسیون فوتبال را ایجاد کرده است.

آنالیزی از بازی های استقلال و پرسپولیس در فصل جاری با توجه به نزدیک شدن به دربی هشتاد و یکم پخش شده و نقاط ضعف و قوت این تیم ها پخش شد. 

آماری از دربی های گذشته پایتخت و بازی های برگزار شده در فصل پاییز و آبان ماه و... مرور شد.

مصاحبه جنجالی کارلوس کی روش در حاشیه بازی پرسپولیس علیه مسئولان سابق کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با دوربین برنامه نود پخش شد. 

خلاصه مسابقه تیم های ملوان و سپاهان با تساوی دوباره و ناکامی سپاهان پخش شد. 

بازی تراکتورسازی و برتری نماینده تبریز در ورزشگاه خالی برابر سایپا مسابقه بعدی بود.

آنالیزی از بهبود نتایج تراکتورسازی و بازگشت این تیم به لیگ برتر پخش شد. 

مسابقه استقلال اهواز و پدیده دیگر مسابقه هفته نهم بود که پخش شد. 

بازی ذوب آهن و گسترش فولاد آخرین بازی هفته نهم بود که روی آنتن رفت.

داوری مسابقات پخش شده مورد بررسی قرار گرفت که میرزابیگی درباره بازی استقلال اهواز و پدیده گفت: یک پنالتی برای پدیده باید اعلام می شد و مدافع بی احتیاطی کرد که نشد. کرنر منجر به گل پدیده هم کرنر نبود. پنالتی استقلال اهواز درست بود و توپ در حالی به دست مدافع پدیده خورد که در حالت طبیعی نبود.

کارشناس داوری نود درباره مسابقه ذوب آهن - گسترش فولاد گفت: حسینی در محوطه جریمه توسط مرتضی اسدی شارژ شد و یک پنالتی برای ذوب آهن اعلام نشد. (ویدیو)

بررسی عملکرد لژیونرهای فوتبال کشور در هفته گذشته پخش شد. 

از 90 تا 90 شامل بررسی حواشی یک هفته گذشته فوتبال کشور پخش شد. 

مسابقه سپاهان و استقلال با شکست سنگین زردپوشان در اصفهان برابر استقلال پخش شد. 

حسین فرکی سرمربی سپاهان روی خط برنامه آمد و درباره نتایج ضعیف سپاهان و اعتراض های زودهنگام هواداران در ورزشگاه و مشکلات این تیم در فصل پانزدهم صحبت کرد.


فرکی:رفتار هواداران سپاهان حرفه ای نبود و جای تاسف دارد
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان با گلایه از تماشاگران این تیم، گفت: رفتار بعضی از هواداران جای تاسف دارد و آنها اصلا حرفه‌ای نیستند.

حسین فرکی درباره شرایط تیم سپاهان و شعار هواداران این تیم علیه وی در بازی با استقلال در گفتگو با برنامه نود اظهار کرد: ما در این مدت مشکلاتی که داشتیم بر هیچکس پوشیده نیست و شرایط طوری رقم خورده که بر خلاف همه جای دنیا، با دو باخت نسبت به تیمهای دیگر چنین هزینه ای را روی سرمربی خودشان وارد کرده اند.

وی افزود: ما این فصل را با 18 بازیکن بزرگسال شروع کردیم ولی پریرا، پادوانی، حاج صفی و نویدکیا را در ادامه از دست دادیم. متاسفانه مشکلات ما را هیچ تیمی نداشته است. ما روی این بازیکنان حساب کرده بودیم. در پنج هفته اول، 13 امتیاز گرفتیم ولی هیچکس از ما تشکر نکرد اما وقتی از پنج بازی دوم سه امتیاز گرفتیم، توهینها شروع شد.

سرمربی سپاهان با اشاره به دیگر مشکلات تیمش، خاطرنشان کرد: غفوری دو مقطع به تیم ملی رفته و برگشته و مصدوم شده و برای ما بازی نکرده است. مهدی شریفی هم که بحث انتقالش به تیمهای اروپایی مطرح بود که صحیح نبود. او حتی دو بار هم به تهران آمد تا برای ویزای تیم ملی اقدام کند و به دوبی رفت ولی حتی به تیم ملی هم دعوت نشد.

وی تصریح کرد: فکر می کردم بعضی هواداران سپاهان حرفه ای هستند ولی می بینم تنها چیزی که به آن توجه ندارند، بحث حرفه ای است. الان در این شرایط به بازیکنان جوان میدان داده ام ولی تحمل این آقایان زیاد نیست و انتظار بالایی از تیم دارند. آنها در شرایطی که نیاز به حمایت داریم، ساز مخالف می زنند. از هواداران واقعی و مردم اصفهان که عاشق سپاهان هستند و بی احترامی نمی کنند، تشکر می کنم.

فرکی افزود: این بی فرهنگی و بی اخلاقی دارد از نوع بدش رخ می دهد. بوده اند بازیکنانی که با سپاهان قهرمان شده اند ولی وقتی با این تیم بازی می کنند مورد توهین قرار می گیرند که این واقعا جای تاسف دارد.

سرمربی سپاهان درباره اینکه به محرم نویدکیا بعد از چندهفته بازی داده است و با این کار به خودش ضربه زده و به بازیکن سالاری دامن زده، گفت: از نیامدن محرم به نوبه خودش تیم ما لطمه دید. من با محرم صحبت کردم. او گفت که کما بیش تمرین داشتم. ما هم او را تحت اختیار مربی بدنساز قرار دادیم.

فرکی که روی خط برنامه نود آمده بود، درباره اینکه محرم جواب تلفنش را نداده بود، تاکید کرد: دنبال تلافی کردن نیستیم و یا اینکه بخواهیم اعمال قدرت کنیم. محرم یکی از بهترین بازیکنان است. برای تمام بازیکنانم احترام قائلم. محرم به خودش کم لطفی کرد. اگر در این مدت می‌آمد، آماده تر بود. ما الان شرایطی داریم که می خواهیم هرچه سریعتر از سرمایه هایمان استفاده کنیم.

وی درباره اینکه مورد حمایت باشگاه قرار دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: با همه مشکلات و کمبودها به تیم سپاهان امیدوارم. تیمهای مدعی قهرمانی فصل گذشته هنوز پایین تر از ما هستند. اینکه بعضی هواداران دنبال چه هستند، برایم جای سئوال دارد. شکست و پیروزی به ما می آموزد که چه کسی دوست است و چه کسی دشمن.

گزارشی درباره دوم آبان ماه سالروز تاسیس باشگاه سپاهان و زنده یاد محمود حریری موسس این باشگاه پخش شد. 

خلاصه و حواشی مسابقه دوشنبه پرسپولیس و ملوان در ورزشگاه آزادی هم پخش شد.

داوری آخرین مسابقه پخش شده از هفته دهم مورد بررسی قرار گرفت که میرزابیگی درباره بازی پرسپولیس و ملوان گفت: در میانه میدان روی نزهتی خطا انجام شد که اعلام نشد و همان توپ تبدیل به کرنر شد و در ادامه گل اول پرسپولیس به ثمر رسید. در برخورد کاپیتان ملوان در محوطه جریمه پرسپولیس این خود پژمان نوری هست که می آید به بازیکن پرسپولیس میخورد و پنالتی رخ نداد.(ویدیو)

نکات مسابقات پرسپولیس - ملوان و سپاهان - استقلال مرور شد.

روزنامه های ورزشی سه شنبه از روی سایت برنامه مرور شد.

آبانگاه دبیر سابق کمیته اخلاق روی خط تلفنی برنامه نود آمد و پاسخ صحبت های دوشنبه کی روش درباره این کمیته را داد.

حسین آبانگاه در گفتگو با برنامه نود گفت: دلیل استعفای کمیته اخلاق عدم اجرای رأی خانبان بوده که به هر نحوی کفاشیان و یا کی‌روش نگذاشتند این حکم اجرایی شود. آقای خانبان دو توهین انجام داده بود که یک توهین آن مربوط به وزیر و یک توهین هم به دبیرکل فدراسیون فوتبال بود. بحث خانبان و وتوی رأی که ما صادر کرده بودیم دلیل استعفای ما بود.

وی ادامه داد: البته درباره پرونده آل‌شبورت هم از وزارت ورزش پیگیری این موضوع بودند و ما در حین رسیدگی متوجه شدیم که فدراسیون فوتبال هیچ تمایلی ندارد تا مدرک را در اختیار ما قرار دهد و در ابتدا قضیه دریافت 100 هزار دلار را روزنامه 90 رسانه‌ای کرد و ما اصلاً شخص آقای کی‌روش را متهم نکردیم هرچند که ایشان کار ما را دروغگو خطاب می‌کند. کی‌روش درباره پرونده آل‌شبورت کار غیراخلاقی انجام داده و در متن قرارداد ایشان آمده که باید از فدراسیون پیروی و تبعیت کند و اگر فدراسیون فوتبال با اسپانسری قرارداد بست سرمربی و تیمش هم باید از آن اسپانسر استفاده کند اما وقتی موضوع رسانه‌ای شد ایشان بیانیه دادند.

آبانگاه افزود: کی‌روش در حال حاضر سرمربی تیم ملی است ما اگر الان حرف بزنیم می‌گویند که نزدیک بازی گوام است و یا بازی هند و یا بازی عمان و ما باید به این پرونده رسیدگی می‌کردیم. آقای کی‌روش اگر می‌خواهد آمار بگیرد از اقای مارکار آقاجانیان آمار بگیرد که شاگرد من بوده است.

دبیر سابق کمیته اخلاف در پایان گفت: آقای کی‌روش به امام حسین اشاره داشتند و من باید بگویم دلیل قیام امام حسین و حضرت مسیح مقابله با ظلم و جور و مردم‌کشی بوده و من به کی‌روش پیشنهاد می‌کنم که یک کتاب در این باره بخواند.

پس از صحبت های آبانگاه کی روش هم با برنامه نود تماس گرفت تا پاسخ وی را بدهد. 

کی روش: اسدی پرونده خانبان و آقاجانیان را به کمیته اخلاق فرستاده

کارلوس کی‌روش پس از صحبت‌های آبانگاه روی خط تلفنی نود آمد و گفت: بسیار شفاف است که آقای آبانگاه به نمایندگی از فردی این قضیه را دنبال می‌کند و در درجه دوم ایشان اطلاع خاصی ازاین صحبت‌هایی که انجام می‌دهد ندارد.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: بنده کاملاً آزاد هستم و هرگونه اسپانسری را که می‌خواهم می‌توانم لباسش را بر تن کنم و هیچ شرکتی این حق را ندارد و به صورت انحصاری متعلق به کسی نیست. حق تصویر من به هیچ عنوان انحصاری نبوده و در آخر هم تأکید می‌کنم رئیس من فدراسیون است و تمام این صحبت‌ها از قبل با فدراسیون هماهنگ شده بود. اگر هم لازم باشد در آینده شفافیت بیشتری را ارائه می‌کنم.

کی روش افزود: دبیر سابق کمیته اخلاق با صحبت‌هایی که امشب مطرح کردند بسیار مشکوک است که به نمایندگی از چه شخص و نماینده‌ای این صحبت‌ها را مطرح می‌کند. این شخص کسی است که پرونده خانبان و آقاجانیان را به کمیته اخلاق ارجاع داده است.

وی در واکنش به این سؤال که آیا این فرد از اعضای کمیته بازاریابی فدراسیون است گفت:‌ آقای دکتر اسدی دبیر کل فدراسیون فوتبال پرونده خانبان و آقاجانیان را به کمیته اخلاق ارجاع داده است.

مسابقه تیم های استقلال خوزستان و برتری پرگل تیم عبدالله ویسی برابر استقلال اهواز سومین مسابقه هفته دهم بود که پخش شد.

نتایج و گل های هفته یازدهم لیگ دسته اول مرور شد. 

علی حنطه سرمربی جدید استقلال اهواز در آخرین دقایق روی خط تلفنی آمد و درباره وضعیت اسفبار این تیم که در سه بازی اخیر 12 گل خورده صحبت کرد.

حنطه: با اس ام اس تهدید کردند یک بازیکن بازی کند

حنطه درباره اصالتش که هفته گذشته درباره آن صحبت شده بود گفت: من اصالتا خوزستانی هستم و پدر، مادر، خواهر و برادرانم همه خوزستانی هستند اما خودم متولد و بزرگ شده مشهد هستم.

وی درباره مشکلات استقلال اهواز گفت: من وقتی تیم را تحویل گرفتم از نظر روحی و روانی خیلی خراب بود. نصف تیم در اختیار من بود و نصف دیگر آن به دلیل مشکلات مالی و یا بی احترامی از تیم کنار رفته بودند. تا ساعت 12 شب گذشته تلاش کردم تا توانستم همه بازیکنان را جمع کنم و امروز به بازی بفرستم.
وی درباره مشکلات مالی این تیم گفت: همه تیم ها مشکل مالی دارند و پولی نگرفته اند. آقای ملکی مالک باشگاه تا الان یک میلیارد و 280 میلیون تومان خرج تیم کرده و اگر این مبلغ برنامه ریزی شده بود تا الان 10 تا 15 درصد قرارداد بازیکنان پرداخت شده بود. برای یک مسافرت به انزلی 65 میلیون خرج کرده اند، دو اردوی دیگر رفتند و 80 میلیون هزینه آن شده.

حنطه گفت: این تیم مشکلات عجیبی دارد و به من اس ام اس میزنند و می گویند اگر فلان بازیکن بازی نکند مراقب پستت باش ، یا زمانی که در خیابان راه می روی مراقب خودت باش.
حنطه در پایان در پاسخ به این که آیا استقلال اهواز در لیگ می ماند گفت: اگر مشکل روانی بچه ها را حل کنم و آنها را به تمرین برگردانم و یک مقدار کمی پول به آنها پرداخت شود مطمئن باشید این تیم برمی گردد و در لیگ خواهد ماند. (ویدیو)

با انجام صحبت های سرمربی استقلال اهواز برنامه این هفته نود ساعت 1:50 بامداد به پایان رسید. در پایان در مسابقه پیش بینی این برنامه یک میلیون و 747 هزار نفر شرکت کردند که 47،5 درصد به برد پرسپولیس، 37،6 درصد استقلال و 15 درصد به نتیجه مساوی برای دربی هشتاد و یکم رای دادند. پرتکرارترین نتایج هم برتری دو بر یک پرسپولیس و استقلال بود.

: برای دریافت مشاوره درباره برنامه نود 4 آبان 1394 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «برنامه نود 4 آبان 1394» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید