کد مطلب:  12570 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برنامه نود 2 آذر 1394

برنامه نود 2 آذر 1394

1394/09/03بخش اول برنامه نود به بازی ایران گوام اختصاص داشت که در آن آنالیز برنامه نود نشان داد که مهدی طارمی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
navad-1394-09-2
navad-1394-09-2

1394/09/03

بخش اول برنامه نود به بازی ایران گوام اختصاص داشت که در آن آنالیز برنامه نود نشان داد که مهدی طارمی بهترین بازیکن ایران و علیرضا بیرانوند بدترین بازیکن بازی ایران ـ گوام بوده است

 در این برنامه مسابقه نظرسنجی اختصاص داشت به بهترین هافبک دفاعی تاریخ فوتبال ایران

برنامه نود 2 آذر 1394
برنامه نود 2 آذر 1394

از بیننده های تلویزیونی خواسته شده است که بهترین هافبک دفاعی بعد از انقلاب را انتخاب کنند.  حمید استیلی، کریم باقری، آندرانیک تیموریان، مهدی فنونی زاده، سیروس قایقران و جواد نکونام جزو گزینه هایی هستند که مردم باید با آنها به عنوان بهترین هافبک دفاعی تاریخ فوتبال انتخاب کنند، انتخابی که بسیار سخت است چراکه هر کدام از آنها افتخارات زیادی را به دست آورده اند.

navad-1394-09-03
navad-1394-09-03
برنامه نود 2 آذر 1394
برنامه نود 2 آذر 1394

در اوایل برنامه نود علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال روی خط آمد تا در مورد مسائل اخیر فدراسیون صحبت کند. او در این برنامه شایعه سرطان کی روش را تکذیب کرد:  آقای کی روش چند ماه است که مشکل دارد و چند باری برای معالجه به کشورش رفته اما خدا را شکر مشکل او سرطان نیست. ایشان هم اکنون هم مراحل درمانی اش را پشت سر می گذارد. 

او تاکید می کند که کی روش از امکانات ناراحت است: به هر حال کی روش اعلام کرده که از شرایط موجود ناراحت است و با این شرایط نمی تواند ادامه دهد. به هر حال زمین کمپ تیم های ملی مدتی است که زیرکشت نرفته است و فکر می کنم آقای کی روش حق دارد که ناراحت باشد. البته از طرف وزارت ورزش قول هایی برای این ماجرا به ما داده شده است. 40درصد بودجه فدراسیون به تیم بزرگسالان اختصاص دارد ولی به هر حال این بودجه کافی نیست.

او در مورد مصاحبه تند مایلی کهن علیه کی روش هم می گوید: ما بارها به آقای کاشانی گفته ایم که این مصاحبه ها اصلا خوب نیست. امروز هم من به ایشان گفتم آقای کی روش بسیار نگران تیم امید است و حتی یکی از اردوهای تیم ملی امید را به خاطر اردوها لغو کرد. ایشان بسیار دلسوز هستند و حقشان نیست که اینطور رفتار شود.

او ادامه داد: من خودم 8 سال است که در فدراسیون فوتبال هستم ولی الان تیم های اروپایی به درخواست بازی داده اند. آقای کی روش در ایران نیستند ولی کارهایشان را به خوبی انجام می دهند.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که کی روش چه زمان به ایران برمی گردد هم گفت: ایشان حدودا 52، 53 روز  به مرخصی می روند و بعد از آن به ایران برمی گردند. البته در این مدت دستیاران ایشان همه چیز را زیرنظر دارند.

: برای دریافت مشاوره درباره برنامه نود 2 آذر 1394 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «برنامه نود 2 آذر 1394» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید