کد مطلب:  7576 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
برنامه نود 31 شهریور 1393

برنامه نود 31 شهریور 1393

1393/07/01 آخرین برنامه نود تابستان 93 از ساعت 22:46 دیشب آغاز شد.به گزارش آسمونی، برنامه با تبریک عادل فردوسی...
زمان مطالعه: 3 دقیقه

 آخرین برنامه نود تابستان 93 از ساعت 22:46 دیشب آغاز شد.

به گزارش آسمونی، برنامه با تبریک عادل فردوسی پور به مناسبت بازگشایی مدارس و دانشگاه ها و گرامی داشت هفته دفاع مقدس آغاز شد و به همین بهانه کلیپی در خصوص هشت سال دفاع مقدس پخش شد.

اولین قسمت از برنامه پخش سوال پیامکی در خصوص عملکرد فاجعه بار تیم ملی امید در بازی های آسیایی بود که این سوال در آن پرسیده شد: مهم ترین عامل ناکامی تیم امید در بازی های آسیایی چه بود؟

1- بازیکنان 2- فدراسیون 3- کادر فنی.

در ادامه فردوسی پور همچنین افتخارآفرینی ومدال آوری نجمه خدمتی، الهه احمدی، نرگس امام قلی نژاد در بازی های آسیایی امروز را تبریک گفت.

قرعه کشی مسابقه پیامکی در ابتدا انجام شد و 9 نفر از برندگان نظرسنجی هفته قبل با محوریت اخراج علی دایی به شرح زیر مشخص شد:

اولین مسابقه بین تیم های سایپا و پدیده از هفته نهم لیگ بعد از قرعه کشی پخش شد و سپس نکات آماری مسابقات این هفته مورد بررسی قرار گرفت. بازی

نود درجه پس از مسابقه سایپا و پدیده روی آنتن رفت.

مسابقه راه آهن و پرسپولیس همراه با حواشی کامل آن در ورزشگاه تختی به عنوان بازی بعدی پخش شد و نتایج و نکات آماری آن مورد بررسی قرار گرفت.

مسابقه جذاب تیم های استقلال خوزستان و تراکتورسازی نیز بازی بعدی بود و نکات آماری هر دو بازی مورد بررسی قرار گرفت.

سپس سایت برنامه و امکانات جدید آن از جمله گزارش زنده و برندگان مسابقه پیش بینی و بازی های آسیایی بررسی شد.

تقویم نود آیتم بعدی بود که پخش شد. از جمله مهم ترین رخدادهای این هفته در تاریخ می توان به حذف تلخ پاس از لیگ قهرمانان آسیا ، اولین و آخرین قهرمانی پرسپولیس در آسیا ، تولد ابراهیم تهامی ، علی اکبر استاد اسدی و رونالدوی برزیلی و درگذشت استاد شهریار وسالگرد قهرمانی سپاهان در جام حذفی 1385 و سالگرد اولین جشنواره فیلم کن و روز جهانی آلزایمر اشاره کرد.

بعد از تقویم نود خلاصه و حواشی بازی گسترش فولاد و ذوب آهن پخش شد و داوری آن مورد بررسی قرار گرفت.

مسابقه تیم های استقلال و فولاد همراه با حواشی آن مسابقه بعدی بود که از طریق برنامه نود به نمایش درآمد.

سپس آمار و نکات بازی های گسترش فولاد - ذوب آهن و استقلال - فولاد بررسی شد.

در ادامه ارتباط تصویری با مهدی مهدوی کیا در جزیره کیش برای بررسی ناکامی تیم امید و وضعیت تیم های پایه فوتبال برقرار شد. سپس رسول کربکندی نیز به عنوان مهمان حضوری به میزگرد بررسی وضعیت تیم امید پیوست.

در این لحظه برای اولین بار آمار نتایج نظرسنجی منتشر شد که بعد از شرکت بیش از یک میلیون نفر 45 درصد فدراسیون فوتبال را مقصر ناکامی قلمداد کردند.

سپس حواشی عجیب دربی امیدهای پرسپولیس و استقلال با برتری و کتک خوردن امیدهای پرسپولیس از لیدرها و تماشاگران پخش شد.

پس از پخش این قسمت صحبت های مهدوی کیا و کربکندی ادامه پیدا کرد و سپس بخش اول 90 تا 90 مربوط به حواشی هفته اخیر فوتبال کشور پخش شد.

بازی سپاهان - صبا مسابقه بعدی از هفته نهم بود که خلاصه و حواشی آن پخش شد.

داوری بازی تیم های سپاهان - صبا و استقلال - فولاد پس از آن مورد بررسی قرار گرفت که علیرضا یزدانی تصمیمات داور را تایید کرده و در مسابقه استقلال و فولاد اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.

بازی تیم های نفت مسجدسلیمان و نفت تهران همراه با مسابقه پیکان و ملوان دو بازی پایانی بود که در برنامه این هفته نود پخش شد.

نکات آماری و داوری این دوبازی نیز بررسی شد و سپس به کارشناسی داوری یک بازی عجیب از جام حذفی کشور بین نساجی قائمشهر و میلان اراک پرداخته شد.

پس از این آیتم جالب جدول و برنامه لیگ مورد بررسی قرار گرفت.

بررسی عملکرد لژیونرهای ایران در کشورهای خارج قسمت بعدی برنامه شب گذشته نود بود.

در میانه صحبت های مهدوی کیا و کربکندی ، اکبرمحمدی سرمربی سابق تیم ملی جوانان نیز روی خط برنامه آمد و به دفاع از عملکرد خود در سال های گذشته در تیم ملی و دلایل ناکامی تیم امید پرداخت و علت آن را بها ندادن به مربیان داخلی عنوان کرد.

بخش دوم 90 تا 90 در میانه صحبت ها پخش شد.

90 تا 90 آخرین آیتم پخش شده در برنامه شب گذشته بود و با صحبت های پایانی میان فردوسی پور و مهدوی کیا و کربکندی و محمدی درباره فوتبال پایه در ساعت 2:32 بامداد برنامه شب گذشته نود به پایان رسید.

: برای دریافت مشاوره درباره برنامه نود 31 شهریور 1393 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «برنامه نود 31 شهریور 1393» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید