کد مطلب:  6570 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تمرین تیم ملی قبل از بازی با بوسنی

تمرین تیم ملی قبل از بازی با بوسنی

1393/04/03 به گزارش آسمونی به نقل ازسایت رسمی فدراسیون، تمرین دیروز از حدود ساعت 19:45 (به وقت ایران) پشت درهای...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی به نقل ازسایت رسمی فدراسیون، تمرین دیروز از حدود ساعت 19:45 (به وقت ایران) پشت درهای بسته برگزار شد. طبق قوانین فیفا تنها 15 دقیقه ابتدایی برای حضور خبرنگاران و عکاسان آزاد بود.
بازیکنان تیم ملی در تمرین دیروز بدون در نظر گرفتن نتیجه دیدار قبل مقابل آرژانتین، بسیار با نشاط بودند و تمرینات را با روحیه بالایی برگزار کردند.

کادر فنی هم از شرایط موجود ابراز رضایت کرده و آخرین نکات لازم را به بازیکنان گوشزد کردند. از نکات جالب تمرین  پا به توپ شدن کی روش و کری خواندنش برای بازیکنان، زمان برگزاری تنیس فوتبال می توان اشاره کرد. دروازه بان ها هم با تصمیم کادرفنی از سایر بازیکنان جدا شده و در زمین شماره دو به کارهای اختصاصی مشغول شدند.

لازم به ذکر است که تیم ملی فوتبال ایران پس از برگزاری تمرین به هتل بازگشت و پس از صرف نهار و کمی استراحت ساعت 16:25 (به وقت برزیل) شهر سائوپائولو را به سمت سالوادور ترک کزد تا سومین دیدار خود را، این بار مقابل تیم بوسنی و هرزگوین ساعت 20:30 روز چهارشنبه (4تیرماه) برگزار کند.

کارلوس کی‌روش در حاشیه تمرینات گفت: خوشبختانه بعد از دو بازی سخت، بازیکن مصدومی نداریم و تمامی شاگردانم سرحال هستند و در آمادگی کامل به سر می‌برند. بدون شک بعد از باخت برابر آرژانتین بازیکنانم کمی عصبی هستند که این مسئله ریکاوری را کمی دشوار می کند.

با این وجود سعی می‌کنیم ریکاوری را به بهترین نحو انجام دهیم. در حال حاضر تمرینات‌ مان را انجام می‌دهیم و به هیچ وجه از چیزی رضایت نداریم، چرا که باید روز به روز پیشرفت کنیم تا در بازی آینده بهتر شویم.

وی ادامه داد: از نظر روحی و روانی بسیار روی بچه‌ها کار کرده‌ایم، نتیجه را نمی‌توانیم عوض کنیم اما تلاش می‌کنیم عملکردمان را بهتر کنیم و بهتر نتیجه بگیریم. می‌خواهم بازیکنان و تیم من حس رضایت داشته باشند زیرا چیزی برای جشن گرفتن نداریم. بازیکنان باید دقیقا یک نگرش متفاوت داشته باشند و با شور و اشتیاق فراوان مقابل تیم بوسنی قرار بگیرند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص اینکه بعد از بازی با آرژانتین توقع از تیمش بیشتر شده و اگر برابر بوسنی به برتری نرسند شاید یک سرخوردگی در بین فوتبالدوستان ایرانی به وجود بیاید، عنوان کرد: هیچگاه به دنبال بالا بردن توقعات نیستیم، ما سعی می‌کنیم بازی به بازی بهتر شویم و پیشرفت کنیم.

به بازیکنانم در جلسه‌ای که با آنها داشتم، گفتم دو خبر برای شما دارم. اولین خبر بد بود و اینکه اگر در بازی با بوسنی شکست بخورند، صعود نخواهند کرد و نیجریه به مرحله بعد می‌رود. خبر خوب هم این بود که اگر بازی با بوسنی را با برد پشت سر بگذاریم به مرحله بعد صعود خواهیم کرد.

کی‌روش در ادامه گفت: تیم‌های کمی برای بازی سوم امید دارند، مسئله اصلی اینجاست که چالش سختی را داریم که این مطلبی است که برای ما جالب است و به آن توجه می‌کنیم. همگی باید بدانیم که اگر می‌خواهیم نتیجه بگیریم باید با افتادگی کامل کار خود را دنبال کنیم و غرور نباید جلوی ما را بگیرد..

: برای دریافت مشاوره درباره تمرین تیم ملی قبل از بازی با بوسنی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «تمرین تیم ملی قبل از بازی با بوسنی» در کادر زیر بنویسید :

8 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید