کد مطلب:  25893 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آمار تیم ملی پس از دروازه‌بان محبوب کی‌روش؛ ایران گل نمی‌خورد!

آمار تیم ملی پس از دروازه‌بان محبوب کی‌روش؛ ایران گل نمی‌خورد!

ماجراجوی‌های بیرانوند درون دروازه تیم ملی همچنان ادامه دارد و این دروازه‌بان  کلین‌شیت شماره دوازده خود...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آمار تیم ملی پس از دروازه‌بان محبوب کی‌روش؛ ایران گل نمی‌خورد!
آمار تیم ملی پس از دروازه‌بان محبوب کی‌روش؛ ایران گل نمی‌خورد!

ماجراجوی‌های بیرانوند درون دروازه تیم ملی همچنان ادامه دارد و این دروازه‌بان  کلین‌شیت شماره دوازده خود را هم در چهاردهمین دیدارش برای ایران به ثبت رساند.

به گزارش آسمونی، تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته با ثبت دواردهمین کلین‌شیت متوالی خود در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی موفق شد رکورد جدیدی در آمارهای فیفا به نام خود ثبت کند. خط دفاعی قدرتمند این سال‌های تیم ملی حالا در دنیا سر زبان‌ها افتاده تا همه به قدرت تیم ملی این سال‌ها ایمان داشته باشند. رهبر دفاعی ایران درون دروازه در غالب این بازی‌ها علیرضا بیرانوند بوده است. بیرانوند در تمامی 9 دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی موفق به ثبت کلین‌شیت شد و در هر دو دیداری که در مرحله قبلی نیز درون دروازه تیم ملی قرار گرفته‌بود موفق شد دروازه ایران را بسته نگه دارد. در واقع شماره یک تیم ملی از مجموع 14 دیداری که به او اعتماد شده تا درون دروازه تیم ملی قرار بگیرد تنها 2 گل در دو دیدار دوستانه برابر مونته‌نگرو و مقدونیه دریافت کرده و در تمامی دیدارهای بعدی که بجز یک دیدار دوستانه، مابقی رسمی بوده‌اند موفق به ثبت کلین‌شیت شده تا آمار خیره‌کننده 0،14 گل در هر بازی از او به ثبت برسد.

از نگاهی دیگر بخواهیم به قدرت خیره‌کننده خط دفاع تیم ملی اشاره کنیم باید به تمامی مسابقات رسمی تیم ملی بعد از جام جهانی 2014 رجوع کنیم. شاگردان کی‌روش در 4 دیدار جام ملت‌های آسیا، 8 دیدار مرحله اول مقدماتی جام جهانی و 9 دیدار مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی به مصاف حریفان خود رفته‌اند. تیم ملی در تمامی این 21 بازی رسمی، تنها در 4 دیدار دروازه خود را بازشده دید! 3 گل در دیدار با عراق در جام ملت‌های آسیا و یک گل در دیدارهای رفت و برگشت برابر ترکمسنستان و دیدار رفت با عمان در مقدماتی مرحله اول جام جهانی باعث شده تا مجموع گل‌های خورده تیم ملی در 3 سال گذشته فقط 6 گل باشد؛ 6 گلی که همگی سهم علیرضا حقیقی درون دروازه تیم ملی بوده است. تیم ملی بعد از دریافت گل در بازی برگشت با ترکمنستان در 21 آبان سال 1394، هنوز هیچ گلی در دیدارهای رسمی دریافت نکرده است تا دقایق بسته ماندن دروازه ایران به 1063 دقیقه برسد.

منبع: 90tv

: برای دریافت مشاوره درباره آمار تیم ملی پس از دروازه‌بان محبوب کی‌روش؛ ایران گل نمی‌خورد! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آمار تیم ملی پس از دروازه‌بان محبوب کی‌روش؛ ایران گل نمی‌خورد!» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید