کد مطلب: 55603 درج نظر
ناتالی امانوئل بازیگر سریال بازی تاج و تخت و مصاحبه جنجالی اش + بیوگرافی

ناتالی امانوئل بازیگر سریال بازی تاج و تخت و مصاحبه جنجالی اش + بیوگرافی

ناتالی امانوئل سال 2011 در 23 سالگی در سریال بازی تاج و تخت نقش مهمی بازی کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

ناتالی امانوئل در سریال تاج و تخت

ناتالی امانوئل بازیگر مجموعه معروف بازی تاج و تخت است. ناتالی در نقش میساندی در این سریال پر مخاطب ظاهر شد. امانوئل، مصاحبه ای جنجالی در مورد همین سریال انجام داد که باعث انتقاد بعضی از عوامل این مجموعه قرار گرفت.

ناتالی امانوئل به مجله‌ی «ووگ» گفته بود: «در اولین فصل حضورم در سریال، لباسی به تن داشتم که نسبتاً نمایان‌کننده‌ی بدنم بود، و با یکی از بازیگران مرد نقش‌های مکمل که در مورد لباس اظهار نظر کرد برخوردی به وجود آمد – مثل همیشه – و امیلیا کلارک فوراً از من حمایت کرد و مسئله تمام شد.»

این قسمتی از مصاحبه ناتالی بود که مورد انتقاد برخی از عوامل سریال قرار گرفت.

بیوگرافی ناتالی امانوئل

بیوگرافی ناتالی امانوئل

ناتالی جوآن امانوئل (Nathalie Joanne Emmanuel‎) متولد 2 مارس 1989 در ساوتند-آن-سی شهری در منطقهٔ منچستر-لیورپول است. وی اهل بریتانیا است و از سال 2006 تاکنون مشغول فعالیت بوده‌ است.از فیلم‌های معروف ناتالی می‌توان به بازی در فیلم‌های سریع و خشمگین 7، سرنوشت خشمگین، تیتان و سریال بازی تاج و تخت اشاره کرد.

ناتالی امانوئل سال 2011 در 23 سالگی در سریال بازی تاج و تخت نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند.

ناتالی امانوئل توانست با بازی در سریال بازی تاج و تخت تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر امیلیا کلارک، پیتر دینکلیج، کیت هرینگتون و لینا هیدی بر تجارب او افزود.

ناتالی امانوئل علاوه‌بر سریال بازی تاج و تخت، سال 2011 در 29 سالگی در فیلم سرنوشت خشمگین (سریع و خشن 8)نیز بازی کرده است. ناتالی امانوئل این‌بار با هنرمندانی چون دواین جانسون، شارلیز ترون، جیسون استاتهام و اسکات ایستوود همکاری داشت.

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی ناتالی امانوئل آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است. ناتالی امانوئل را باید بیشتر بازیگر سینما بدانیم چرا که 83% آثار وی سینمایی و 17% آثارش تلویزیونی است.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «ناتالی امانوئل بازیگر سریال بازی تاج و تخت و مصاحبه جنجالی اش + بیوگرافی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 9 = ?