کد مطلب:  33903 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
منتشر کننده مصاحبه ناصر ملک مطیعی در «دورهمی» شناسایی شد

منتشر کننده مصاحبه ناصر ملک مطیعی در «دورهمی» شناسایی شد

آسمونی : خبرگزاری قوه قضاییه خبر داد / منتشر کننده مصاحبه ناصر ملک مطیعی در «دورهمی» شناسایی شد . پس از آنکه...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

منتشر کننده مصاحبه ناصر ملک مطیعی در «دورهمی» شناسایی شد
منتشر کننده مصاحبه ناصر ملک مطیعی در «دورهمی» شناسایی شد

آسمونی : خبرگزاری قوه قضاییه خبر داد / منتشر کننده مصاحبه ناصر ملک مطیعی در «دورهمی» شناسایی شد .

پس از آنکه علیرضا امیر قاسمی از پخش مصاحبه

ناصر ملک مطیعی با مهران مدیری از شبکه ‏«تپش» خبر داد، اینستاگرام شبکه «من و تو» به سرعت در چند بخش قسمت‌های این گفت‌وگو را منتشر کرد و مشخص شد که یکی از حاضران اقدام به فیلمبرداری کرده است. این اتفاق در حالی رخ داد که در بعضی قسمت‌های «دورهمی» مهران مدیری از کسانی که مشغول فیلمبرداری از آن برنامه بودند، انتقاد کرده بود. خبرگزاری قوه قضاییه از شناسایی شدن فردی که بخش‌هایی از این برنامه را با موبایل فیلمبرداری کرد خبر داد.

روز 18 خرداد 1397 خبر پخش برنامه دورهمی با حضور ناصر ملک مطیعی در یکی از شبکه های ماهواره‌ای در رسانه های مجازی پخش شد و نظر بسیاری را به خود جلب کرد و مشخص شد فردی از داخل استودیو برنامه «دورهمی» اقدام به فیلمبرداری مصاحبه مهران مدیری و ناصر ملک مطیعی کرده است.

آنچه مشخص است میهمانان برنامه «دورهمی» در هنگام ضبط این برنامه نمی توانند از تلفن همراه خود برای فیلمبرداری استفاده کنند. هر چند مسئولین این برنامه تمهیدی برای تحویل تلفن های همراه در خارج از استودیو نیز انجام نداده‌اند و انتشار فیلم های غیر رسمی این برنامه نیز تاکنون بی سابقه بوده است.

بر اساس آخرین اخباری که به دست آمده، فیلمبردار مصاحبه ناصر ملک مطیعی در برنامه «دورهمی» که با گوشی موبایل به شکل غیر قانونی این برنامه را ضبط کرده است توسط تیم برنامه «دورهمی» شناسایی و پیدا شده است.

فرد مذکور این برنامه را علاوه بر غیر قانونی بودن آن به هر طریقی که هنوز مشخص نیست در اختیار شبکه‌های ماهواره‌ای قرار داده است

گزارش‌ها حاکی است قرار بوده روز 19 خرداد طی جلسه ای درخصوص برنامه «دورهمی» و حواشی آن، جلسه ای بین روابط عمومی صدا و سیما و عوامل مجموعه «دورهمی» برگزار شود که نتیجه این جلسه توسط روابط عمومی رسانه ملی اعلام خواهد شد.

: برای دریافت مشاوره درباره منتشر کننده مصاحبه ناصر ملک مطیعی در «دورهمی» شناسایی شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «منتشر کننده مصاحبه ناصر ملک مطیعی در «دورهمی» شناسایی شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید