کد مطلب: 49776 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مجسمه مرحوم ناصر حجازی در خیابانی با نام او قرار داده شد

مجسمه مرحوم ناصر حجازی در خیابانی با نام او قرار داده شد

در مراسمی با حضور رئیس کمیته ورزش شورای شهر تهران و خانواده مرحوم ناصر حجازی از سردیس حجازی در محل این...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مجسمه مرحوم ناصر حجازی در خیابانی با نام او قرار داده شد
مجسمه مرحوم ناصر حجازی در خیابانی با نام او قرار داده شد

در مراسمی با حضور رئیس کمیته ورزش شورای شهر تهران و خانواده مرحوم ناصر حجازی از سردیس حجازی در محل این خیابان رونمایی شد.

به گزارش ورزشی آسمونی ، حجت نظری، رئیس کمیته ورزش شورای شهر تهران در حاشیه مراسم رونمایی از سردیس ناصر حجازی که در محل تقاطع بلوار ناصرحجازی با بزرگراه ستاری برگزار شد، اظهار کرد:
یکی از اهداف و اولویت های شورای شهر پنجم توجه به مفاخر و چهره‌های ملی و بومی است، چراکه این اقدام می‌تواند منجر به ارتقای احساس تعلق خاطر شهروندان و دوست داشتنی تر شدن فضای شهری شود.
نظری ادامه داد:
در همین راستا نیز طرح های مختلفی برای نامگذاری خیابان های شهر به نام مشاهیر و مفاخر ارائه شده و امروز نیز سردیس مرحوم ناصر حجازی در محل خیابانی که روز شنبه همزمان با زادروز تولدش به نام او نامگذاری شد نصب شد.
این عضو شورای شهر تهران که پیشنهاد نامگذاری و طراحی سردیس ناصر حجازی از سوی وی مطرح شده درباره اینکه آیا مدیریت شهری توجه ویژه‌ای به تیم استقلال داشته است گفت: به هیچ عنوان این طور نیست و در همان روزی که پیشنهاد نامگذاری خیابان به نام ناصر حجازی مطرح شد نامگذاری میدان به نام پرسپولیس نیز به تصویب رسید و ما چنین نگاهی را نداریم البته هر یک از اعضا همچون دیگر شهروندان ممکن است به تیمی علاقه مند باشند اما اینطور نیست که توجه ویژه‌ای به تیمی خاص صورت بگیرد.

بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی نیز در ادامه این مراسم با قدردانی از شورای شهر تهران و مدیران شهری اظهار کرد:
ناصر حجازی در قلب حامیان و طرفدارانش زنده است و به گونه‌ای زندگی کرد که با گذشت سالها از مرگش همچون فردی که حی و حاضر است مردم او را دوست دارند.
بنابر اعلام روابط عمومی شورای شهر، شفیعی از اقدام شهرداری تهران و شورای شهر در نامگذاری این خیابان و طراحی سردیس قدردانی کرد.

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «مجسمه مرحوم ناصر حجازی در خیابانی با نام او قرار داده شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 9 = ?