کد مطلب:  54839 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ناسا معتقد است زندگی روی مارس وجود داشته است!

ناسا معتقد است زندگی روی مارس وجود داشته است!

حالا ناسا هم برای کشف پاسخ این سوال قدیمی که فضایی ها واقعی هستند یا نه یک پروژه ی جدی شروع کرده.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

در ادامه ی اخبار دیروز که ایلان ماسک راجع به فضایی ها و اهرام مصر نوشته بود، حالا ناسا یک پروژه برای کشف زندگی در فضا ترتیب داده است!

مأموریت مریخِ 2020 (Mars 2020) بدین ترتیب برنامه ریزی شده است که 18 فوریه ی 2021 روی مریخ فرود آید و در واقع تا آن زمان پژوهش های ناسا ادامه خواهد داشت.

این پیماینده که وزنش 1050کیلوگرم است، میتواند باعث شود که گودال های سطح مریخ بیشتر شود یا حتی خودش در آنها گیر بیوفتد.

ناسا البته امیدوار است که سیستم خودکار مربوط به باز شدن چتر این فضاپیما باعث کمتر شدن وزنش شوند و از در گودال افتادنش هم جلوگیری کند.

به گزارش آسمونی این پژوهش ناسا توسط این پیماینده به این خاطر است که ناسا معتقد است علایم حیاتی روی مریخ در دوران باستان وجود داشته است و مدارک زیادی هم موجود است! البته اینکه زندگی میکروبی بوده باشد یا نه را نمیدانیم! محل فرود آمدن این پیماینده در گودال رنگارنگ جزرو (Jezero crater) روی سطح مریخ خواهد بود که عکس آن را در بالاتر مشاهده میکنید.

اخبار بعدی راجع به این پیماینده را میتوانید همینجا در آسمونی بخوانید. به نظر شما گفته های ناسا چقدر قابل اثبات است؟ آیا بعد از شوخی ایلان ماسک در رابطه با اهرام مصر، این ادعای جدی ناسا در رابطه با اثبات وجود فضایی ها و اختصاص پروژه و بودجه برای اثبات وجود زندگی در مریخ عجیب نیست؟ به نظر شما ناسا معتقد است که مریخی ها و فضایی ها وجود داشته اند؟

 

: برای دریافت مشاوره درباره ناسا معتقد است زندگی روی مارس وجود داشته است! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ناسا معتقد است زندگی روی مارس وجود داشته است!» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید