مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  38103 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نائومی واتس به مقدمه سریال « بازی تاج و تخت » پیوست

نائومی واتس به مقدمه سریال « بازی تاج و تخت » پیوست

آسمونی : نائومی واتس بازیگر سرشناس استرالیایی به عنوان اولین ستاره سریال جدید شبکه اچ‌بی‌او که مقدمه...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آسمونی : نائومی واتس بازیگر سرشناس استرالیایی به عنوان اولین ستاره سریال جدید شبکه اچ‌بی‌او که مقدمه مجموعه «بازی تاج و تخت» خواهد بود، انتخاب شده است. جرج آر. آر. مارتین نویسنده رمان‌های منبع اقتباس سریال پرطرفدار همراه با جین گلدمن خالقان اصلی این مقدمه هستند.

داستان مجموعه جدید هزاران سال قبل از وقایع «بازی تاج و تخت» می‌گذرد و سقوط جهان از عطر طلایی قهرمانان به دورانی تاریک را به نمایش می‌گذارد.

در متن کوتاهی که اچ‌بی‌او به عنوان خلاصه داستان منتشر کرده، آمده است: «فقط یک چیز حتمی است: از رازهای هراس‌انگیز تاریخ وستروس تا ریشه‌های راستین وایت واکرها، رازهای شرق تا اسطوره‌ها… این داستانی نیست که فکر کنیم از آن باخبریم.»

نائومی واتس که دو بار نامزد جایزه اسکار شده، نقش نجیب زاده‌ای را بازی می‌کند که رازی شوم دارد. نام شخصیت او هنوز اعلام نشده است.

بخش اول این سریال قرار است در ماه ژوئن آینده پخش شود و بر اساس داستانی از مارتین و گلدمن ساخته می‌شود. گلدمن فیلمنامه را نوشته و یکی از تهیه کنندگان اصلی خواهد بود.

مقدمه گلدمن و مارتین یکی از چندین سریال است که داستان‌شان در دنیای «بازی تاج و تخت» اتفاق می‌افتد. دیوید بنیاف و دن وایز خالقان سریال اصلی در پروژه‌های جدید نقشی ندارند. آنها در حال آماده کردن فصل آخر «بازی تاج و تخت» هستند که سال 2019 پخش خواهد شد.

منبع : آی سینما

کیت هرینگتون بازیگر بازی تاج و تخت + بیوگرافی و جدیدترین تصاویرش را هم ببینید
مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره نائومی واتس به مقدمه سریال « بازی تاج و تخت » پیوست فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نائومی واتس به مقدمه سریال « بازی تاج و تخت » پیوست» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید