کد مطلب:  56193 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نامگذاری یکی از معابر تهران به نام محمدرضا شجریان

نامگذاری یکی از معابر تهران به نام محمدرضا شجریان

هاشمی درباره نامگذاری معبری به نام محمدرضا شجریان در پایتخت توضیحاتی داد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در جلسه شورای شهر تهران اظهار کرد: درگذشت سرآمد موسیقی ایران محمدرضا شجریان را به خانواده و دوستداران ایشان تسلیت عرض کنم، تأثیر شجریان صرفا در آواز نیست؛ وی در ابعاد مختلف موسیقی از ابداع ساز‌های جدید تا معرفی موسیقی به جهان نقش بی بدیلی را ایفا کرد. او قاری برجسته و خوشنویس و نقاشی خوش ذوق بود.

رئیس شورای شهر تهران گفت: مکاتبات لازم با شهرداری تهران برای مصوبه نامگذاری خیابانی به نام محمدرضا شجریان انجام شده که امیدواریم به زودی توسط شهرداری این نامگذاری انجام شود.

هاشمی تصریح کرد: امروز در صحن تذکرات زیادی داشتیم و 7 نفر از اعضا درباره موضوعات مختلف تذکر دادند، از سه سال پیش رسیدگی به اموال واگذار شده شهرداری را مورد بررسی قرار دادیم و شهرداری را ملزم کردیم لیست اموال و دلایل واگذاری‌ها را مشخص کند که متأسفانه با تأخیر انجام شد،در این دوره بالاخره گزارش را فرستادند و این لیست به همه کمیسیون‌ها ارجاع شد.

رئیس شورای شهر تهران افزود: این لایحه درباره واگذاری املاک شهرداری 7 پیوست دارد و تمامی اموال و املاک واگذار شده در آن مشخص شده است. دستور بعدی مربوط به اعتراض فرمانداری به یکی از مصوبات شورا بود که این مصوبه ذیحسابان شهرداری بود که اصلاحاتی صورت گرفت.

هاشمی همچنین درباره آخرین وضعیت نامگذاری خیابانی به نام محمدرضا شجریان، یادآور شد: یکی از مواردی که موانعی برایش ایجاد شده بود نامگذاری خیابانی به نام محمدرضا شجریان بوده که نامه‌های مذکور امضا شدند و شهرداری باید اقدامات لازم را انجام دهد.

: برای دریافت مشاوره درباره نامگذاری یکی از معابر تهران به نام محمدرضا شجریان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نامگذاری یکی از معابر تهران به نام محمدرضا شجریان» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید