کد مطلب:  43247  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اسامی واردکنندگان شکر با ارز دولتی منتشر شد

اسامی واردکنندگان شکر با ارز دولتی منتشر شد

به گزارش آسمونی:شرکت بازرگانی دولتی ایران اسامی دریافت کنندگان شکر به نرخ دولتی در سال جاری را منتشر کرد که...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اسامی واردکنندگان شکر با ارز دولتی منتشر شد
اسامی واردکنندگان شکر با ارز دولتی منتشر شد

به گزارش آسمونی:شرکت بازرگانی دولتی ایران اسامی دریافت کنندگان شکر به نرخ دولتی در سال جاری را منتشر کرد که براساس آن 3648 شخص حقیقی و حقوقی، 168 هزار تن شکر در سال جاری دریافت کردند.

در دو سه ماه اخیر بازار شکر با نوسانات قیمتی مواجه شده است در حالی که بارها وزارت جهاد کشاورزی و بخش خصوصی بر این نکته تاکید کرده‌اند که هیچ کمبودی در زمینه این کالای اساسی وجود ندارد.

به گفته یزدان سیف، معاون وزارت جهاد کشاورزی بیش از 300 هزار تن شکر از 23 اسفند ماه تاکنون وارد و بین استان‌های مختلف توزیع شده است.

این در حالی است که در برخی از نقاط به ویژه سوپر مارکت‌ها و برخی از فروشگاه‌ها شکر با قیمتی بیش از دو برابر نرخ مصوب عرضه می‌شود و به نظر می‌رسد کسی نیست که با این گران‌فروشی آشکار برخورد کند.

در این شرایط ظهر امروز شرکت بازرگانی دولتی ایران اسامی دریافت کنندگان شکر با نرخ دولتی از ابتدای امسال تا دیروز 23 اردیبهشت ماه را، منتشر کرد که بر اساس آن 3648 شرکت، صنف و تشکل در کشور بیش از 168 هزار و 114 تن شکر در 53 روز گذشته دریافت کرده‌اند که فهرست آن اینجا قابل مشاهده است.

حال این دستگاه‌های نظارتی هستند که باید با تمرکز بر این لیست و بررسی عملکرد این شرکتها بر روند توزیع درست، به موقع و با قیمت مصوب دولتی نظارت کنند تا کسی نتواند در این بازار مرتکب تخلف شود.

منبع: ایسنا

: برای دریافت مشاوره درباره اسامی واردکنندگان شکر با ارز دولتی منتشر شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «اسامی واردکنندگان شکر با ارز دولتی منتشر شد» در کادر زیر بنویسید :

4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید