کد مطلب:  23291 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سریال نفس در ماه رمضان

سریال نفس در ماه رمضان

شبکه سه برای ماه رمضان 96 سریال نفس را تهیه و پخش می کند. بازیگران زیادی در سریال نفس ماه رمضان 96 ایفای نقش...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

شبکه سه برای ماه رمضان 96 سریال نفس را تهیه و پخش می کند. بازیگران زیادی در سریال نفس ماه رمضان 96 ایفای نقش کرده اند. آسمونی در این بخش به معرفی کامل سریال نفس ماه رمضان 96 و بازیگران و داستان آن می پردازد. دعوت می کنیم تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

سریال تلویزیونی «نفس» از ساخته‌های جلیل سامان، از شنبه (ششم خرداد ماه) با قدری تاخیر نسبت به شبکه سه روی آنتن شبکه افق هم می‌رود.«نفس» سومین سریال از سه‌گانه جلیل سامان، درامی پیچیده است که در بستر وقایع سیاسی قبل و بعد از انقلاب اتفاق می‌افتد؛ «نفس» همچون دو سریال «ارمغان تاریکی» و «پروانه» به کارگردانی جلیل سامان به داستانی پر حادثه در بستر رویدادهای انقلاب می‌پردازد.

سریال نفس در ماه رمضان
سریال نفس در ماه رمضان

داستان سریال نفس ماه رمضان 96

این سریال روایت‌گر جوانی پر شر و شور است که در بحبوحه وقایع انقلاب رازی در زندگی‌اش فاش می‌شود و او برای رسیدن به حقیقت حوادث پیچیده‌ای را پشت سر می‌گذارد.

بازیگران سریال نفس ماه رمضان 96

مسعود رایگان، ژاله صامتی، علیرضا کمالی، بهناز جعفری، قربان نجفی، احسان امانی، شهاب شادابی، هادی عامل هاشمی، با معرفی ساناز سعیدی و فاطمه گودرزی، هدایت هاشمی، داریوش فرهنگ، رامین راستاد و خسرو شهراز بازیگران «نفس» هستند. محمد اصفهانی نیز خواننده تیتراژ پایانی این سریال است.

زمان پخش سریال نفس ماه رمضان 96

«نفس» از ششم خرداد ماه، شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت 23:30 روی آنتن شبکه افق می‌رود و تکرار آن هم ساعت های 9:30 و 14:30 روز بعد پخش می شود. این سریال در ایام ماه مبارک رمضان هر شب از شبکه سه سیما روی آنتن می رود و روز بعد ساعت 00:30 بامداد، 10 صبح و 16 بعد از ظهر بازپخش می شود.

عکس های بازیگران سریال نفس ماه رمضان 96

nafas
nafas

سریال نفس در ماه رمضان
سریال نفس در ماه رمضان

nafas
nafas

سریال نفس در ماه رمضان
سریال نفس در ماه رمضان

nafas
nafas

: برای دریافت مشاوره درباره سریال نفس در ماه رمضان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سریال نفس در ماه رمضان» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید