کد مطلب:  2062 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
میثاقیان: می توانستیم استقلال را شکست دهیم

میثاقیان: می توانستیم استقلال را شکست دهیم

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان گفت: در دیدار با استقلال حق ما باخت نبود و می توانستیم برنده...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان گفت: در دیدار با استقلال حق ما باخت نبود و می توانستیم برنده شویم.

 اکبر میثاقیان پس از شکست یک بر صفر برابر استقلال گفت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم و به استقلال تبریک می گویم. آنها تیم پرمهره ای هستند و مربی و تماشاگران خوبی دارند. تیم ما جوان است و فقط 3 سال است که تشکیل شده و 22 روز است کنار هم هستیم. با این حال می توانستیم استقلال را شکست دهیم زیرا موقعیت گلزنی ما بیشتر بود.

 سرمربی آلومینیوم ادامه داد: یک اشتباه در محوطه جریمه کردیم و تمرکز خود را از دست دادیم. آنها نمی توانستند از دفاع ما رد شوند و کناره ها را هم بسته بودیم. در اولین قدم خوب بودیم. نظر شما خبرنگاران برایم مهم است که بگویید خوب بودیم یا بد. به ما دلداری بدهید. این تیم از خلیج فارس آمده و مردم شور و شعف زیادی برای این تیم دارند و تمام شهر تعطیل بود تا بازی را ببینند. می توانستیم پیروز شویم اما باختیم.

 میثاقیان در مورد اینکه به او لقب ضد فوتبال می دهند، عنوان کرد: موقعیت های گل ما صددرصد بیشتر از استقلال بود. موقعیت تک به تک و کرنر را نزدیم و آنها به جز آن یک موقعیت فرصت دیگری نداشتند. نمی گویم بد بودند اما ما هم خوب بازی کردیم ولی 6 سال است که به من ضد فوتبال می گویند.

 وی در مورد مشکلات مالی گفت: 80درصد پول فصل قبل بازیکنان پرداخت شده است. ما فصل گذشته لیک یک بودیم و امسال هنوز پولی نگرفته ایم. با این حال استاندار و مسئولان باشگاه با ما هستند. اگر اتفاق های شاهین بوشهر، شهید قندی، ابومسلم و شهرداری تبریز تکرار نشود و امسال در لیگ بمانیم در آینده صددرصد بهتر می شویم.

 میثاقیان اظهار داشت: فقط 3 سال است که تشکیل شده ایم و اگر بمانیم با تجربه تر می شویم. ماندن ما در لیگ برتر شاهکار است. تیم ما از نظر اسمی با استقلال قابل مقایسه نیست اما آیا از نظر بازی چیزی از آنها کمتر داشتیم؟ من یک مهاجم متولد 1369 را به میدان فرستادم. بسیار عالی بازی کردیم فقط در ضربات آخر بد بودیم و حق مان باخت نبود.

: برای دریافت مشاوره درباره میثاقیان: می توانستیم استقلال را شکست دهیم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «میثاقیان: می توانستیم استقلال را شکست دهیم» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید