ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  54836 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شاهکار شهاب حسینی در "برادرم خسرو"

شاهکار شهاب حسینی در "برادرم خسرو"

برادرم خسرو از جمله بهترین فیلم اولی‌های جشنواره 96 بود که در جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینما در پنج رشته نامزد دریافت جایزه شد و توانست دیپلم افتخار بخش خلاقیت و استعداد درخشان را از ان خود کند.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

"تو خونه ایی که داری زندگی می کنی واست شرط و شروط میذارن، میگن یا باید اونی باشی که ما میخوایم یا جل و پلاستو جمع کن، هری! هر کی باشه میره، تو نمیری؟"

 

برادرم خسرو از جمله بهترین فیلم اولی‌های جشنواره 96 بود که در جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینما در پنج رشته نامزد دریافت جایزه شد و توانست دیپلم افتخار بخش خلاقیت و استعداد درخشان را از ان خود کند. با ما در آسمونی همراه باشید.

فیلم سینمایی برادرم خسرو به کارگردانی احسان بیگلری در اردیبهشت ماه 1396 در سینماهای سراسر کشور اکران شد. این فیلم اولین تجربه سینمایی این کارگردان است، همچنین اولین فیلم در سینمای ایران است که به طور خاص به موضوع اختلال دوقطبی پرداخته است و رویکرد جدیدی را از ایده ایی نو به تصویر کشید. فیلم داستان خسرو را روایت می کند که یک بیمار دو قطبی است و برای مدتی خواهرش به مسافرت رفته و او به منزل برادرش می‌آید تا کنار آن ها زندگی کند. اوضاع خوب است تا وقتی که مطلع می‌شود خواهرش به این زودی‌ها قرار نیست برگردد. از این زمان است که تغییر حالش شروع می‌شود و رفتارهای برادر بزرگترش نیز به این بدحالی او دامن می‌زند. شهاب حسینی، هنگامه قاضیانی و ناصر هاشمی بازیگران این فیلم سینمایی هستند. برادرم خسرو می تواند در ژانر اجتماعی، روانشناسی و یا جامعه شناسی قرار بگیرد.

این فیلم سعی دارد علائم اختلال دو قطبی را به خوبی نشان دهد. خسرو در اولین برخورد بسیار جذاب و دوست داشتنی به نظر می رسد اما کمی که در داستان پیش می رویم متوجه می شویم که خسرو و برادرش ناصر هر دو بسیار افراطی هستند و تعادل روانی ندارند و همین ویژگی ها فیلم را بسیار جالب می کند. نکته قابل توجه برادرم خسرو این است که با وجود بازی درخشان و فوق العاده شهاب حسینی، جایزه بهترین بازیگر مرد از ششمین جشنواره فیلم شهر به ناصر هاشمی رسید.

 

اکران فیلم برادرم خسرو

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید:

DOWNLOAD

 

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره شاهکار شهاب حسینی در "برادرم خسرو" فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شاهکار شهاب حسینی در "برادرم خسرو"» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید