کد مطلب:  40395 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نمایشگاه MWC

نمایشگاه MWC

کنگره‌ی جهانی موبایل بارسلونا ( Mobile World Congress ) که با نام MWC شناخته می شود هر ساله در ماه فوریه برگزار می شود...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نمایشگاه MWC
نمایشگاه MWC


کنگره‌ی جهانی موبایل بارسلونا ( Mobile World Congress ) که با نام MWC شناخته می شود هر ساله در ماه فوریه برگزار می شود و علاقه مندان و کارآفرینان دنیای تکنولوژی را گرد هم می آورد.

طبق اعلامیه رسمی ، این نمایشگاه امسال در تاریخ 25 تا 28 فوریه 2019 ( 6 تا 9 اسفند 1397 ) سال 2019 برگزار خواهد شد. این رویداد بزرگ ترین رویداد مربوط به گوشی‌های هوشمند در کل سال می باشد. این رویداد جایی است برای شرکت های مختلف تا سراسر دنیا در یک مکان جمع شوند و به رونمایی از محصولات جدیدشان بپردازند.

mwc
mwc
به طور حتم امسال نیز شاهد معرفی تعداد زیادی گوشی هوشمند و وسایل الکترونیکی جذاب در این نمایشگاه هستیم البته سامسونگ که هر سال پای ثابت این نمایشگاه بود و پرچمداران سری اس خود را در این نمایشگاه معرفی می کرد امسال تصمیم گرفته تا خانواده اس 10 را یک هفته زود تر معرفی کند تا اخبار مرتبط با این گوشی در میان اخبار MWC 2019 گم نشود.آسمونی البته سامسونگ قصد دارند در MWC شرکت کنند و پرچم‌داران جدیدش را با خودش به این همایش بیاورد.

انتظار می رود تا در این همایش درباره توسعه 5G صحبت های انجام شود و شرکت هایی مثل هواوی ، مایکروسافت ، نوکیا ، ال‌جی ، سونی و سامسونگ به معرفی محصولات جدید خود بپردازند.

فناوری

منبع: اختصاصی آسمونی
نظر خود را درباره «نمایشگاه MWC» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید