مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  22612 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
موتکو: میراث جام‌جهانی 2018 روسیه عظیم خواهد بود

موتکو: میراث جام‌جهانی 2018 روسیه عظیم خواهد بود

به گزارش آسمونی، به نقل از آر اسپورت روسیه، ویتالی موتکو در جمع خبرنگاران گفت: می‌خواهیم تورنمنت‌های...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، به نقل از آر اسپورت روسیه، ویتالی موتکو در جمع خبرنگاران گفت: می‌خواهیم تورنمنت‌های فوتبال جوانان را توسعه دهیم. میراث جام‌جهانی 2018 برای روسیه  از جمله شهر سوچی عظیم خواهد بود. ساخت ورزشگاه‌ها و محل تمرینات به سوچی این توانمندی را  خواهد داد تا به مرکز بزرگی تبدیل شود.

موتکو: میراث جام‌جهانی 2018 روسیه عظیم خواهد بود
موتکو: میراث جام‌جهانی 2018 روسیه عظیم خواهد بود

معاون نخست‌وزیر روسیه که ریاست فدراسیون فوتبال و کمیته سازماندهی جام‌جهانی 2018 را نیز بر عهده دارد در ادامه اظهار داشت: همان‌طور که می‌دانید هم‌اکنون ما برای برپایی اردوهای تمرینی و برگزاری تورنمنت‌ها به ترکیه می‌رویم.  می‌خواهیم این هزینه‌ها،  تورنمنت‌ها و دیدارهای نهایی باشگاهی روسیه در سطوح مختلف را به سوچی انتقال دهیم. ما تصمیم داریم تا توسعه فوتبال بانوان را جدی بگیریم.

ویتالی موتکو سپس با اشاره به جام کنفدراسیون‌های 2017 گفت: در حدود 300 هزار بلیت دیدارهای جام  کنفدراسیون‌ها به فروش رفته‌اند که 90 درصد آنها را هواداران روسی خریداری کردند. پس از آن کشورهای شیلی، مکزیک، آمریکا و برزیل در رده‌های بعدی قرار دارند.  یک مرکز فروش بلیت نیز برای هواداران خارجی داریم که آنها را جهت تماشای جام کنفدراسیون‌ها ترغیب می‌کند.

معاون نخست‌وزیر روسیه در خاتمه با قدردانی از فیفا خاطرنشان کرد: فیفا در طبقه‌بندی فروش بلیت‌های جام کنفدراسیون‌ها نوع چهارم را برای هواداران فوتبال روسیه در نظر گرفت که قیمت‌های آن از 960 روبل ( معادل 60 هزار تومان) آغاز می‌شوند.

جام کنفدراسیون‌ها در روزهای 27 خرداد تا 11 تیر ماه سال جاری به میزبانی روسیه در شهرهای مسکو، سن‌پترزبورگ، کازان و سوچی با شرکت 8 تیم ملی برتر فوتبال جهان برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره موتکو: میراث جام‌جهانی 2018 روسیه عظیم خواهد بود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «موتکو: میراث جام‌جهانی 2018 روسیه عظیم خواهد بود» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید